Незалежна громадсько-політична газета

Школу в Осівцях планують здати до 1 вересня 2018-го

Screenshot-2017-11-24 Керівники області та району інспектували будівництво школи в ОсівцяхМинулого тижня Камінь-Каширщину з робочим візитом  відвідав голова ОДА Володимир Гунчик, аби ознайомитися з ходом будівництва школи в селі Осівці, а також обговорити з жителями району найбільш важливі для них питання.

Школа

Нагадаємо читачам, що за планами чиновників, завершення робіт на Осівецькій ЗОШ варто очікувати до 1-го вересня 2018 року, потому тут має розпочатися повноцінний навчальний процес. Такий оптимізм виглядає цілком виправданим, адже наразі готовність об’єкта складає близько 70%: на фінальному етапі зведення третього поверху, відбувається облаштування покрівлі, паралельно здійснюється підвезення металопластикових вікон, які теж найближчим часом будуть встановлені. Загалом кошторисна вартість будівництва навчального закладу складає трохи більше 54 мільйонів гривень.

– Наше завдання — не зупиняти будівельні роботи по школі в Осівцях, незважаючи на зимовий період. В принципі все іде за графіком, у межах того фінансування, яке було виділене для школи… Я попросив підрядника прискорити роботи по встановленню вікон. Стратегічне завдання, яке було поставлене півроку тому, залишається в силі – першого вересня у 2018-му ми повинні школу здати. Для цього на наступний рік плануємо закласти всю суму коштів – це близько 35 мільйонів гривень і форсувати роботи, – зазначив Володимир Петрович.

За словами очільника обласної державної адміністрації, осівецька школа – один із об’єктів, які входять до переліку стратегічних і найвірогідніше будуть завершені в прийдешньому році.

– На 2018 рік плануємо п’ять об’єктів здати і п’ять об’єктів започаткувати по шкільному напрямку… Розглядаємо проект по Оленине. Якщо місцева влада розпочне будівництво в Стобихівці, то ми в 2019 році готові долучитися, – зазначив голова ОДА.

Підготував Олександр ПРИЙМАК.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *