Незалежна громадсько-політична газета

Охорона навколишнього природного середовища – один із пріоритетів у діяльності місцевої прокуратури

Так, двоє жителів Камінь-Каширського району ще в ніч з 18 на 19 серпня 2016 року, діючи за попередньою змовою групою та використовуючи саморобний електроловильний пристрій («електровудку»), здійснили на річці Турія незаконний вилов риби, всього 231 штуку. Як наслідок, незаконними діями браконьєрів державі завдано істотної шкоди на загальну суму майже 56 тис. грн. За даним фактом слідчим відділом Камінь-Каширського відділу поліції проводилось досудове розслідування, за результатами якого кримінальне провадження скеровано до суду.
Камінь-Каширський районний суд, приставши на принципову позицію прокурора у провадженні, 16 лютого цього року засудив двох браконьєрів до покарання у виді реального півторарічного позбавлення волі.
Однак, 12 вересня поточного року судом апеляційної інстанції на підставі Закону України «Про амністію у 2016 році», що набрав чинності 7 вересня ц.р., було звільнено вказаних осіб від призначеного районним судом покарання. Втім, із пенсій порушників у даний час стягується зазначена вище сума збитків.
Також доречно повідомити, що слідчим відділом Камінь-Каширського відділу поліції проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання групою осіб на двох лосів у вересні поточного року поблизу села Бучин Любешівського району. Так, у зв’язку із не проведенням працівниками Любешівського відділу поліції усього комплексу першочергових слідчих дій у даному провадженні начальником Камінь-Каширського відділу місцевої прокуратури слідчому слідчого відділу Камінь-Каширського відділу поліції дано детальні письмові вказівки, що перебувають на виконанні. На даний час за клопотаннями слідчого, погодженого з прокурором, ухвалами слідчого судді Камінь-Каширського районного суду накладено арешти на майно ймовірних правопорушників, знаряддя вчинення полювання, тушки лосів та ін.
Триває досудове розслідування у даному кримінальному провадженні, хід якого перебуває на контролі керівництва місцевої прокуратури.
Окрім цього, прокуратура, принципово реагуючи на поширені випадки незаконних порубок лісу та розвідки бурштину-сирцю шляхом гідророзмиву на території району, уже в поточному році погодила проведення співробітниками Камінь-Каширського відділу поліції у жителів району майже 30 обшуків, в ході чого вилучаються знаряддя вчинення злочинів та незаконно здобута продукція.
З урахуванням масовості порушень даної категорії на території району місцевих жителів просимо принципово реагувати на такі факти, а також невідкладно повідомляти про них правоохоронні органи району за номерами телефонів: «102» – Камінь-Каширський відділ поліції або 2-32-56 – Камінь-Каширський відділ місцевої прокуратури.

Камінь-Каширський відділ місцевої прокуратури.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *