Незалежна громадсько-політична газета

До нових творчих вершин

сДиректор будинку культури села Ворокомле, багаторічний керівник фольклорного гурту “Горлиця” Марія Шевчик вкотре довела, що володіє непересічним співочим  талантом. Вона стала переможницею регіонального конкурсу професійної майстерності.

Напевно, ще свіжими є в пам’яті читачів спогади про те, як під час районного огляду-конкурсу щедрувальників “Три празники в гості” вона зі своїми “молодицями” дивувала жителів і гостей Каменя-Каширського унікальними наспівами, старовинними колядками і щедрівками. І це на площі міста, в добрячий морозець та під лапатим снігом! Хоча, правду кажучи, такий погодній сюрприз лише додавав дійствові казковості. Однак нашій героїні не звикати до труднощів, особливо мистецького штибу.
Тож і на сцені районного будинку культури, де нещодавно відбувся регіональний тур обласного конкурсу професійної майстерності серед творчих працівників сільських клубних закладів “Це мій край”, пані Марія показала себе гідно.
А завдань для конкурсантів того дня журі навигадувало непростих. Зокрема, потрібно було творчо розповісти про рідне село, його історію, традиції, а ще цікаво представити власну професію та захоплення. Ну, майже як на конкурсі краси. Оцінювалося все: від відповідності тематичного наповнення та актуальності презентації до виконавської майстерності, мови і вміння тримати себе на сцені.
Проте Марія Шевчик зуміла стати кращою і за підсумками п’яти конкурсних завдань отримала перше місце. Другу професійну відзнаку присудили Андрію Поліщуку (село Залізниця Любешівського району); третє місце розділили між собою представниця цього ж району Світлана Філозоф із села Селісок та Олена Михалевич – керівник народного аматорського фольклорного колективу “Діброва” (село Замшани Ратнівського району).
Традиційно переможці були нагороджені дипломами, подарунками та грошовими преміями.
Також кожен учасник отримав за участь у конкурсі подяки та книги. Отож тепер Марія Шевчик братиме участь в заключному турі обласного конкурсу професійної майстерності, що відбудеться 9 листопада в місті Луцьку. Вітаємо нашу краянку і бажаємо їй нових творчих вершин.

Олександр ПРИЙМАК,
фото Андрія Літвінчука.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *