Незалежна громадсько-політична газета

У Камінь-Каширському ВПУ виховують патріотів

78577119Патріотизм – не розмінна монета. Це почуття, яке кожен свідомий і небайдужий до долі своєї країни дорослий повинен з дитинства плекати в серцях малечі, запалювати в їх душах за шкільними партами, в навчальних класах, в повсякденному побуті та релігійному житті. Адже “благословенна та держава, що має відданих синів” — мужніх патріотів, котрі сміливо стають на її захист не лише в час небезпеки, а й самовіддано працюють під покровом мирного неба.

Чудово розуміють цю просту істину професіонали своєї справи – викладачі Камінь-Каширського вищого професійного училища. Щодня вони навчають своїх учнів добру, щирості, любові до України. Не дивно, що вихованці місцевого ВПУ були та залишаються в рядах тих, хто вирушив на схід обороняти нашу країну від російсько-терористичних найманців, є активними учасниками національно-просвітницьких заходів.

Саме патріотичне виховання підростаючого покоління посідає чільне місце у навчальному процесі професійно-технічного училища. Впродовж жовтня тут відбувся місячник військово-патріотичного виховання.

Зокрема, спільними зусиллями викладацько-учнівського загалу були проведені флешмоб “За Україну”, огляд-конкурс стіннівок “За Україну, за її волю”. Так, учні групи №12 під керівництвом майстра виробничого навчання Інни Стоцької підготували відкритий позаурочний захід “За честь, за славу, за народ”. У свою чергу їхні колеги із групи №23 реалізували та представили проект “Від козаків до кіборгів”.

Не залишились осторонь і бібліотекарі ВПУ, які створили інформаційно-довідкову виставку “Так гартувалася незалежність України”.

А ось у гуртожитку навчального закладу організували показ тематичних художніх, хронікально-документальних фільмів.

За інформацією Камінь-Каширського ВПУ підготував Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *