Незалежна громадсько-політична газета

Що зробили за рік військові капелани

військові каперани 22.08.2017..Громадська організація «Військові капелани Волині» з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла провела в обласному центрі звітно-виборчі збори. Окрім духовенства у них взяли участь миряни-волонтери.
Розпочався захід із подячного молебню у кафедральному соборі Святої Трійці, який очолив канцлер єпархії протоієрей Микола Цап. З ним служили декани та військові священики.
Збори проходили в актовому залі Волинської православної богословської академії. Голова організації протоієрей Михайло Бучак підсумував її діяльність протягом року та поділився планами щодо подальших напрямків діяльності. Зокрема, було зазначено: 23 священики служили в ротаціях у зоні АТО, 6 душпастирів доправляли гуманітарну допомогу на Схід країни, було здійснено 12 волонтерських поїздок до військовослужбовців, шкіл, дитячих садочків та інтернатів.
Капеланів, які служили дві ротації і більше, нагороджено спеціальними відзнаками організації. А кільком волонтерам із благословіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета вручили медалі «За жертовність і любов до України».
На завершення перед учасниками зборів виступили добровольці артдесанту «Вбережу», який неодноразово разом із капеланами побував на Донбасі.
Сніжана ДЗЯДУК.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *