Незалежна громадсько-політична газета

Готові до протидії лісопорушників

ЛісівникиУпродовж трьох днів на березі озера Озюрко тривав семінар-навчання працівників груп оперативного реагування Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства. Потреба у проведенні такого заходу обумовлена необхідністю нагадати лісоохоронцям основи самозахисту, провести своєрідний тест якості їхнього фізичного стану. Адже це правда, що робота мобільних бригад пов’язана з ризиками і небезпекою протидії з боку лісопорушників.

“Для лісоохоронців аж ніяк не будуть зайвими постійні тренування з метою підвищення своєї професійної майстерності. Враховуючи те, що можуть зустрічатися й озброєні лісопорушники, раджу дуже добре вдосконалити прийоми із тактики самозахисту”, — зазначив майор поліції, викладач тактичної підготовки Волинського навчального центру Роман Чечотка, який цього разу був інструктором для лісівників.
Доречними для учасників семінару виявилися поради-нагадування медичного працівника. Зокрема про те, яким чином надавати першу медичну допомогу під час травмувань, опіків чи інших непередбачуваних обставин, що створюють небезпеку для життя чи здоров’я людини.
Підсумки останнього дня семінару підбив завідувач сектору охорони та захисту лісу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Войцеховський. Він побажав підрозділам мобільної охорони успіхів у подальшій роботі. Колективам державних підприємств “Камінь-Каширське ЛГ” та “Камінь-Каширськагроліс” він подякував за належну організацію у проведенні заходів.
Підготовлено за інформацією прес-служби Волинського ОУЛМГ.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *