Незалежна громадсько-політична газета

За 5 місяців районний бюджет перевиконано більш як на 2 мільйони

На позачерговій сесії, що відбулася 9 червня, районна рада внесла корективи до районного бюджету. За підсумком 5 місяців у районну казну додатково надійшло два мільйони 133 тисячі гривень.
Тож із них 1 млн. 840 тис. грн. вирішено спрямувати на поновлення кошторисних призначень. Про що йдеться? Знаємо, що триває будівництво школи в Осівцях. Однією з головних умов фінансування будівництва об’єкту з держбюджету є обов’язкове співфінансування з місцевого бюджету у розмірі 10 відсотків. Звісно, швидко знайти в районному бюджеті такі кошти було неможливо. Тож районна влада і депутати ухвалили рішення зменшити кошторисні призначення окремих розпорядників коштів і ці гроші спрямувати на співфінансування будівництва школи. Таким чином район підтвердив реальним грошовим ресурсом свої зобов’язання, а Кабмін в свою чергу дав “зелене світло” у подальшому фінансуванні будівництва школи. Ще частинка із цих коштів була використана на співфінансування закупівлі шкільних автобусів. Тепер, коли в районному бюджеті з’явилися вільні кошти, їх повертають тим, кому вимушено було зменшено кошторисні призначення. Залишок додатково отриманих доходів також спрямували: райдержадміністрації — 3 тис. грн. на висвітлення діяльності в ЗМІ, 80 тис. грн. — на реалізацію програми з ефективного використання надр району; відділу освіти РДА — 121 тис. грн. на утримання ЗОШ; районній раді — 24 тис. грн. на утримання апарату, 10 тис. грн. — на надання допомоги за заявами громадян і 20 тис. грн. — на реалізацію програми з територіальної оборони; управлінню соціального захисту населення РДА — 35 тис. грн. на надання допомоги за заявами громадян.
Окрім того за рахунок субвенції із обласного бюджету у розмірі 1 млн. 550 тис. грн. надали субвенції місцевим бюджетам. А саме на утримання та розвиток інфраструктури доріг комунальної власності — 1 млн. 450 тис. грн. Із них міському бюджету — 950 тис. грн. та Броницькій сільраді 500 тис. грн. І на облаштування сільського оздоровчого комплексу Воєгощанській сільраді — 100 тисяч гривень.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *