Незалежна громадсько-політична газета

Навчалися тактики вогнепального бою

с1

Минулої середи в лісовому масиві поблизу урочища Озюрко пройшли дводенні військово-тактичні навчання, до яких були залучені бійці організаційного ядра Камінь-Каширського та Любешівського загонів територіальної оборони, учасники антитерористичної операції та військовозобов’язані жителі району.

Досвідчені інструктори зі спецпідрозділу “Буг” самооборони Волині, які починали свій шлях в легендарному добровольчому батальйоні “Айдар”, навчали найнеобхідніших вмінь з індивідуальної та групової вогнепальної тактичної підготовки, ознайомили учасників вишколу із снайперською зброєю, роботою на практиці із нічними прицілами.
Цікаво, що на вишкіл запросили ще й експерта-вибухотехніка, який доступно розповів про види вибухівки та поводження з нею, протипіхотні та протитанкові міни, боєприпаси до підствольних, ручних гранатометів та крупнокаліберних мінометів. Також він на практиці продемонстрував, як проводити підривні роботи.
— Такі навчання дають можливість за три дні підготувати повноцінного бійця. Інструктори дуже досвідчені, вони щойно повернулися із зони АТО. Сподіваємося, що ті знання, якими вони поділилися із учасниками навчань, обов’язково комусь збережуть життя, — каже заступник військового комісара району Роман Остапчук.
Тренер-інструктор, який представився Сашком з Харкова, наголосив:
— Ми ставимо собі за ціль навчити, як виживати на війні, вберегти себе і тих, хто поруч. Ваш район ще майже не зачепила війна, а в Харківській області, яка практично межує із зоною бойових дій, на подібні військові збори приходить щонайменше 500 осіб.
Більш детально про ці навчання, враження від них учасників АТО району, розповіді інструкторів про війну на Донбасі та чому вона настільки затягнулася в часі — читайте в одному із найближчих номерів “Полісся”.
Олесь Федорович,
фото автора.

с2

с4

с5

с7

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *