Незалежна громадсько-політична газета

Камінь-Каширські ПРОФЕСІОНАЛИ – розумні, креативні та винахідливі

vistavka2017Під гаслом “Маєш фах – живи в достатку” наприкінці травня у Луцьку відбулось традиційне свято профтехосвіти. Пофестивалити, а заразом продемонструвати свої таланти і цікаві винаходи сюди прибули чимало учнівсько-викладацьких родин – представники професійно-технічних навчальних закладів краю. Звісно, що не оминув увагою цей гарний захід і колектив нашого ВПУ, який за його підсумками здобув кілька високих нагород.

У рамках фестивалю на Театральному майдані обласного центру було облаштоване наметове містечко, де учасники організували для лучан і гостей міста справжній ярмарок-розпродаж виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання. Печені смаколики, сувенірна продукція, одяг, предмети ужитку – тут кожен міг знайти собі щось до вподоби, а також, як бонус, отримати море позитивних вражень, послухати веселих українських пісень та насолодитися чудовими танцями.
Як розповідає учениця Камінь-Каширського училища Наталія Дмитрук, особливо припали до смаку цього дня відвідувачам їхні кондитерські вироби. Дійсно, від такої рум’яної, красивої здоби, що творять своїми руками камінь-каширські майстрині, важко відмовитись.
Згідна з дівчиною і заступник директора навчального закладу Любов Величко:
– Наші кухарі – кондитери підготували чудову випічку. Ми для себе випікаємо навіть хліб.
Під час свята присутні мали змогу побувати на різноманітних тематичних виставках, майстер-класах і ознайомитися з особливостями кожної професії, тощо.
Представили на виставці макети споруд і місцеві будівельники, які, до слова, останнім часом не перестають дивувати своїми новаторськими ідеями та досягненнями. Лише за цей рік діти, які навчаються в училищі на будівельних спеціальностях, кілька разів ставали призерами обласних і всеукраїнських конкурсів.
Приємно, що і такий велелюдний захід не минув для Камінь-Каширського ВПУ безрезультатно. Так, учні професійно-технічного закладу вибороли другу загальнокомандну сходинку в обласній спартакіаді ПТНЗ, а його викладачі досягли першого місця на виставці дидактичних та методичних матеріалів “Творчі сходинки педагогів Волині професійно-технічних навчальних закладів”. А ось доробки, виготовлені учнями та майстрами училища, поважне журі оцінило “бронзовою” відзнакою. Усі вони були нагороджені дипломами управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.
Олександр ПРИЙМАК.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *