Незалежна громадсько-політична газета

Не нехтуйте і не запізнюйтеся на ЗНО

У 1_iданий час випускники загальноосвітніх шкіл складають іспити зовнішнього незалежного оцінювання. Їм залишилося скласти лише географію (12 червня), фізику (14 червня) та хімію (16 червня).

Слід зауважити, що за підсумками проведення перших тестувань у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти спостерігаєтся досить високий показник явки абітурієнтів. Проте є випадки і неявки.

зокрема, на пунктах тестування, що працювали в м. Камені-Каширському, на українську мову не з’явились 14 чоловік із числа випускників минулих років. Відповідно: 7 – у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» №1 ім.Є.Шабліовського м.Каменя-Каширського, 6 – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» №2 м.Каменя-Каширського, 1 – ДПТНЗ “Камінь-Каширське вище професійне училище”. На математику не з’явились 9 чоловік на пункт тестування, що працював на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» №1 ім.Є.Шабліовського м.Каменя-Каширського та 8 – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» №2 м.Каменя-Каширського.

І це незважаючи на те, що за сприяння дирекцій шкіл, батьків забезпечено доїзд цьогорічних випускників загальноосвітніх навчальних закладів з сіл і районних центрів до і з пунктів проведення ЗНО.

Окрім того, незважаючи на велику кількість повідомлень про умови допуску учасників ЗНО до пунктів тестування, були випадки недопущення абітурієнтів через спізненння чи відсутність необхідних документів (сертифіката або ж паспортного документа).

Тож у районному відділі освіти наголошують, що допуск у пункт проведення ЗНО здійснюється за наявності сертифіката ЗНО-2017; оригіналу документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи інший документ, серія та номер якого зазначені у сертифікаті); запрошення-перепустки (де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО) з 10.15. год.  до 10.50 год.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *