Незалежна громадсько-політична газета

“Вартові” — другі на фестивалі юних рятувальників

с1Нещодавно в селищі Маневичі відбувся другий зональний етап ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Тематичний захід об’єднав на одній сцені близько 36 учасників – вихованців загальноосвітніх навчальних закладів краю, котрих цікавить професія вогнеборця, а також питання безпеки і порятунку людей при надзвичайних ситуаціях. Цього дня за першість змагалися одразу шість команд: маневицькі “Запальні дівчата”, ковельчани “11-ий квартал”, представниці селища Ратне “Fire gіrls”, екстремальний старовижівський “Екстрім”, їхні колеги “Оберіг” із Любешівського району та наші “Вартові” (НВК №1).

З перших хвилин школярі продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки, що відзначили як судді, так і глядачі. За допомогою вокальних і танцювальних прийомів, часом у доволі кумедній формі, кожен учасник намагався розповісти присутнім про те, що дотримання правил безпеки – важлива річ, адже від них залежить наше життя.
Вони пояснювали, як діяти в екстремальних ситуаціях, в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та підозрілих знахідок, куди звертатися, якщо трапилась біда, тощо. Не оминули команди у своїх виступах і теми війни та небезпек, пов’язаних із нею.
У ході безкомпромісної боротьби перше місце розділили між собою старовижівський “Екстрім” та “11-ий квартал” з міста Ковеля. Тепер команди поміряються силами зі своїми однолітками на обласному етапі Фестивалю. Другі – “Вартові” (Камінь-Каширський), яким для того, щоб вийти у лідери, забракло лише кількох балів. Звісно місцеві рятівники трішки засмучені таким результатом, але, за словами дітей, навзаєм вони отримали дуже багато позитивних емоцій, а це головніше.
По завершенню усі конкурсанти були нагороджені грамотами та цінними подарунками, які презентували їм організатори заходу.
Олександр Приймак.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *