Незалежна громадсько-політична газета

Кому потрібен сторож, який боїться злодія

Із ДНЗ села Раків-Ліс, благо, поки що нічого не крадуть, але тутешній сторож боїться вночі навіть наблизитися до “відпочивальників”, які на території закладу чинять все, що заманеться, ламають влаштовані батьками майданчики.

Цьогоріч батьки дітей однієї із груп дитячого садочка села Раків-Ліс, членом батьківського комітету якого я є, самоорганізувалися і зробили добру справу — за власний кошт влаштували для своєї малечі дитячий майданчик. Дітлахи із задоволенням проводять тут час. Батьки дітей з інших груп хотіли перейняти наш досвід, але зупинилися. Бо побачили, що окремі з наших людей страждають на брак культури, “хворіють вандалізмом”. Про що це я? А про те, що тільки но ми влаштували майданчик, як після кожних вихідних  на ньому свої сліди дикого варварства почали залишати ті, хто вечорами і ночами тут “розважається, відпочиває”, — ламають, викручують, розкидають все навколо. Після суботи-неділі ці горе-”герої” залишають після себе гори сміття, пляшки, стакани, серветки… Отож батьки і подумали: а навіщо щось будувати, якщо тут все руйнують вандали?

Оскільки у дитсадку є посада сторожа, то ми звернулися до завідуючої ДНЗ з проханням, аби сторож вночі стежив за порядком на території садка. Проте завідуюча нічим не порадувала, мовляв “що я можу зробити, сторож мене не слухає, він і сам боїться тих людей, чи то пак дітей, які розважаються на території дитсадка уночі”. Тож ми запропонували завідуючій звільнити такого сторожа, на що вона лише розвела руками. Тоді почали ми самі чергувати біля дитсадка. І що бачимо? Ворота на ніч не зачиняються, тож чому б сюди не йти непроханим гостям?

Завідуюча Галина Дмитрівна звернулася до директора школи Олександра Кузьмича з проханням провести виховну роботу з учнями. Але ж це не лише таке старшокласники чинять. За словами завідуючої, великої шкоди дитсадку завдають і гості ресторану “Вечірній Київ”. І все ж, ми переконані, садочок наш страждає від нерозумних дій нашої молоді, невиховані представники якої вже встигли понівечити і щойно збудований паркан з боку клубу (погнули профіль).

Отож, батьки дітей звертаються до жителів села Раків-Ліс і гостей, які відпочивають у клубі та “Вечірньому Києві”: ми дуже вас просимо, не руйнуйте людської праці, ви також колись станете батьками і приведете своїх діток у дитсадок. Просимо і начальника відділу поліції Валентина Чиха: зверніть і Ви увагу на описану проблему, добре було б, якби патрульні відвідували і цей куточок.

Звертаємося і до завідуючої ДНЗ Галини Дмитрівни: якщо ви не справляєтесь із обов’язками керівника закладу, то, можливо, варто піти на відпочинок. Такою є думка усіх батьків. І не тільки.

За дорученням батьків Юлія САМОЛЮК, село Раків-Ліс.

СИТУАЦІЇ
One comment on “Кому потрібен сторож, який боїться злодія
  1. По перше, сторожа дійсно треба звільнити. Дмитрівна, як завідуюча ДНЗ має на це повноваження.
    По друге, цікаво, а хтось бачив що батьки вночі сторожують – наклеп і неправда!
    По третє, поки Сергій іванович (власник Вечірнього Києва) та Сільський голова не втрутяться, нічого непоможе. Так як в основному нищать, так звані гості Вечірнього Києва, а також старші діти тих самих батьків, які там, так би мовити – сторожують!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *