Незалежна громадсько-політична газета

Першою у новому році народилася дівчинка

DSC_0143---Кожна позитивна новина, кожна радість в перші дні Нового року завжди закарбовується в пам’яті яскравим світлим спогадом. Саме тому журналісти “Полісся” чи не щорічно розповідають нашим читачам про новонароджених у святкові дні діток та їхніх щасливих мам. Адже хіба може бути щось більш приємне в житті кожного з нас, ніж прихід у цей світ маленької чистої душі зі сповненими добротою та світлом оченятами. Особливо ж, якщо ці оченята вперше дивляться на світ Божий напередодні Рідва Христового, коли в небі от-от засяє Вифлеємська зірка.
Схоже, що цей Новий рік майбутні матусі нашого району вирішили зустріти в колі найрідніших людей, адже святкова ніч в наших акушерів виявилася навдивовижу спокійною. Як розповіла нам завідуюча пологовим відділенням Камінь-Каширської ЦРЛ Оксана Мартинюк, ані 31 грудня, ані 1 січня до наших лікарів не привезли жодної породілі. Втім вже наступний день нового року, друге січня, стрімко відкрив в Камінь-Каширському районі щасливий відлік новонароджених. І схоже на те, що наші матусі вирішили наверстати втрачений день та ощасливити якомога більше татусів в ці передріздв’яні дні. Адже станом на на вечір 4 січня в пологовому відділенні було вже сім новонароджених малюків: шестеро з Камінь-каширського району і один — з Любешівського
Як повідала нам Оксана Мартинюк, першою мамою у 2016 році на теренах Камінь-Каширщини стала Зоряна Сус з села Раків Ліс. Саме вона 2 січня першою народила маленьку красуню-дівчинку вагою 2 кілограми 890 грамів. Хлопчики цьогоріч, як справжні джентельменти, чемно пропустили майбутню леді вперед. Мамою першого козака цьогоріч стала Інна Свередюк з Каменя-Каширського. Жінка виносила під серцем справжнього красеня-велета вагою в 4 кілограми 190 грамів. Також в ці святкові дні вже вп’яте щасливою мамою стала Оксана Солонінко з села Мостище.
Всі дітки здорові і найближчим часом разом з матусями поїдуть додому. Тож від імені всього читацького загалу вітаємо новоявлених мам та татусів з народженням їхніх кровинок. Нехай життя цих діток завжди буде світлим та мирним, щоб рік їхнього народження приніс щастя не лише їхнім мамам, рідним, а й став роком змін на краще для кожного з нас.
Сергій Шиліпук.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *