Незалежна громадсько-політична газета

Доки ще затоплюватиме стоянку біля пошти?

Минулого тижня парковка поруч із міським відділенням зв’язку нагадувала камінь-каширцям венеціанський канал, де для повноти враження, як написав у соціальних мережах один із жителів, бракує лише гондоли – човна, котрим зазвичай туристи мандрують вуличками-річками цього італійського міста. І, дійсно, якийсь плавзасіб тієї миті гарно би згодився. Адже автостоянку практично повністю затопило дощовою водою, подолати водну перешкоду людям не завжди вдавалося, до розташованих на її території установ і торгових закладів було складно під’їхати машинами, тим паче дійти пішки. Це створювало містянам досить серйозні труднощі, зокрема, заважало виконанню робочих завдань працівникам поштових компаній, магазинів, та, безперечно, завдавало останнім фінансових втрат, бо помічаючи “море” на парковці їх клієнти зважали за краще завітати іншого разу, ніж мочити ноги.

3Ще раніше мешканці Каменя-Каширського, підприємці, вже просили міську раду звернути увагу на проблему, яка виникає не вперше з причини того, що місце стоянки автомобілів не обладнане потрібною кількістю каналізаційних колодязів (фактично є лише один). Тому навіть після невеликих дощів його заливає. Можливий та логічний варіант її вирішення – збудувати додаткові зливні системи, забезпечити відвід води. І міська влада дала обіцянку до кінця поточного року реалізувати подібний проєкт благоустрою. Однак поки результатів люди не бачать, автостоянку далі підтоплює. Тож вкотре громадськість запитує в представників міського самоврядування: коли владнаєте ситуацію?
– Розумію обурення та неспокій громади міста щодо постійного підтоплення парковки біля міського поштового відділення. Подібні ситуації створюють значні труднощі для наших мешканців. Хочу пояснити та уточнити, що територія, де розташована паркова, фактично не є майном міської ради, а належить АТ “Укртелеком”. Тому мережі, які прокладені на цій території, також є власністю цього акціонерного підприємства і повинні обслуговуватися ним. Отже, Укртелеком має проявити ініціативу щодо пошуку рішення зазначеної проблеми, а ми, як орган самоврядування громади, готові підтримати надані ним конкретні пропозиції. Тоді наші спеціалісти зможуть розробити проєкт благоустрою, опрацювати фінансові аспекти та приступити до його реалізації. Адже тоді ми матимемо загальне бачення нашої мети та подальших кроків. Зі свого боку міська рада зробить все можливе для швидкого завершення робіт.
Розраховуємо на розуміння та співпрацю камінь-каширців у вирішенні згаданої проблеми. Дякую за вашу активну участь у питаннях добробуту нашого міста, – відповів міський голова Віктор Пась.

Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *