Незалежна громадсько-політична газета

До останнього подиху залишилися вірними присязі

Трьом загиблим захисникам із Камінь-Каширської громади просять присвоїти звання Героя України (посмертно).

На сайті Президента України зареєстровані петиції про удостоєння найвищої державної відзнаки Колядюка Артема Івановича з Каменя-Каширського, Багнюка Сергія Калениковича із Фаринок та Банзерука Володимира Васильовича із Полиць.

Багнюкбанзерукunnamed (3)

Кожен із цих військовослужбовців був зразком незламності та вірності своїй країні. Вони цілеспрямовано пішли боронити Батьківщину і з честю виконали свій обов’язок. Пожертвували собою заради перемоги у боротьбі не лише за нашу свободу, а й свободу всієї Європи та всіх людей вільного світу. Відтак їх рідні, побратими переконані, що хлопці — справжні Герої, які заслуговують на найвищу державну нагороду.
Нагадаємо, Колядюк Артем загинув, виконуючи бойове завдання у селі П’ятихатки Запорізької області 13 липня цього року. Багнюк Сергій – 9 травня у боях на Харківському напрямкові. Банзерук Володимир — 4 травня, стримуючи ворожі атаки на Донеччині.
Петиції про присвоєння їм звання Героя України зареєстровані під номерами №22/199696-еп, №22/200086-еп, №22/200322-еп відповідно. Тож долучайтеся до ініціатив та залишайте свої підписи під цими зверненнями. Таким чином висловлюйте свою вдячність за жертовність наших захисників.
На сайті нашої газети, а також на її фейсбук-сторінці ми залишили активні посилання, щоб ви могли зайти та проголосувати за присвоєння мужнім воїнам державної відзнаки. А для того, аби Президент України розглянув ці петиції, кожна з них має набрати по 25 тисяч підписів. Станом на 31 липня за присвоєння звання Героя України (посмертно) для Колядюка Артема вже проголосувало понад 11 тисяч, для Багнюка Сергія – понад 7 з половиною тисяч, для Банзерука Володимира – понад 4 тисячі осіб.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *