Незалежна громадсько-політична газета

Чисте місто починається з його жителів

Комунальники закликають містян свідоміше ставитися до укладання договорів на вивезення побутових відходів та оплати цих послуг

трактор

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради у Камені-Каширському вивезення сміття здійснює Камінь-Каширське ВУЖКГ. Підприємство обслуговує мешканців багатоповерхівок, приватного сектору, а також підпиємства, установи, організації. Звісно, послуга ця для населення є платною. Однак, як зазначають працівники господарства, багато жителів міста ігнорують це. Тому комунальники пояснюють громадянам, що у сучасному цивілізованому суспільстві такого не може бути.

Ми надаємо житлово-комунальні послуги виключно на договірних засадах. Тобто хто платить, той і може розраховувати на вивіз сміття, — пояснює економіст ВУЖКГ Таїсія Козік.

З її слів, відходи, за вивезення яких громадяни не заплатили, — на відповідальності їх самих.

Тож господарство звертає увагу камінь-каширців на відповідальність за засмічення навколишнього середовища. А також нагадує, що вартість послуги з вивезення сміття становить:

12.29 грн — з 1 особи в місяць від мешканців приватного сектору;

9.59 грн — з 1 особи від мешканців багатоповерхових будинків.

Також не є безкоштовним захоронення ТПВ. При вивезенні відходів на полігон в район «Силікатний» треба платити 22,42 грн за один метр кубічний.

— ВУЖКГ має всі технічні можливості надавати послуги з вивезення побутових відходів. Є два варіанти: відходи можемо забирати з контейнерів або ж на вулицях, запаковані у спеціальні мішки. Зокрема, щодо останнього, то відбувається це згідно з графіком двічі в місяць 15 та 30 числа. І забираються лише мішки із логотипом господарства, — зауважує Таїсія Іванівна.

До речі, вартує один такий мішок 15 гривень. Придбати їх можна у комунгоспі, в універмазі та у магазині «Візит», що в селі Підцир’я. А вивозять їх зі сміттям з таких вулиць: від с.Раків Ліс по вул. Шевченка, вул. Хотешівська, вул. Героїв Чорнобиля, вул. Тиха, вул. Шкільна, вул. Польова, вул. Коніщука, вул. Воля, вул. Ватутіна, вул. Комарова, вул. Матросова, вул. Ковельська, вул. Підцир’я, вул. Соборності, вул. Сп. Гнатюка, Поричани. Забирати ТПВ з цих вулиць можуть також і у жителів, які уклали відповідний договір з ВУЖКГ.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *