Незалежна громадсько-політична газета

Позбавитися радянських та російських маркерів

Такою метою задалися у Камінь-Каширській громаді.

Отримавши пропозиції від краян, запускають роботу, зокрема, з очищення топоніміки.
Наразі уже сформований орієнтовний перелік вулиць та провулків, у який внесено 74 назви, що пропонують змінити у 27 населених пунктах Камінь-Каширської громади.

3

Дещо інша кількількість увійшла їх до відповідного списку, розробленого експертами спільно з платформою «Декомунізація.Україна». Втім, як певнять у міській раді, запропонований перелік не є остаточним. Адже, щоб вивчити глибше громадську думку з питання перейменування та залучити місцевих жителів до розгляду пропозицій, у ТГ оголосили проведення громадського обговорення. Участь у ньому запрошують взяти усіх бажаючих. На пропозиції чекатимуть до 17 червня. А вже 4 липня в залі засідань адмінбудівлі відбудуться громадські обговорення. Щоб взяти участь у них, краянам необхідно буде мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації). Обговорення проводитиметься за принципом відкритого голосування.
До речі, змінити пропонують назви вулиць, що носять імена Комарова, Гагаріна, Некрасова, Пушкіна, Чехова, Федорова, Малієвського, Коніщука, Суворова, Островського, Чкалова. А також усі 1-Травневі, 8-Березневі, Радянські, Партизанські, 40-років Перемоги чи 60 років Перемоги.
При цьому міська рада наголошує, що перейменування вулиць та провулків не тягне за собою внесення обов’язкових змін до правовстановлюючих документів.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *