Чомусь окремі камінь-каширці вважають, що створювати привабливий вигляд міста є винятково справою комунальних служб. Але це не так. Дбати про свій рідний дім — обов’язок усіх мешканців. І від кожного із них залежить, чи затишно та чисто буде на міських вулицях, у парку, ігрових майданчиках, інших зонах відпочинку. Радує, що багато небайдужих містян не лише хочуть бачити Камінь-Каширський гарним, а й докладають великих зусиль, аби таким його зробити.
Минулої суботи активні містяни взяли до рук лопати, граблі, бензопили і спільно з комунальними службами влаштували в окремих міських зонах “генеральне” прибирання. До загальної толоки долучилися люди різних професій, християнських конфесій та віку, натхненні однією благородною метою. Розділивши між собою локації, вони взялися старанно працювати. За кілька годин багатолюдна команда однодумців зуміла виконати значний обсяг робіт. У міському парку учасники екологічної акції звільнили від непотребу водойми та прилеглу територію, відремонтували пошкоджену вандалами бруківку, очистили дитячий майданчик.
Завдяки активістам чистіше стало і довкола міського басейну та прибережної зони річки Цир, зникли чагарі, набули привабливішого вигляду зупинки громадського транспорту, відмили від бруду найпомітнішого тутешнього “хлопця”, що ось вже десятки років поспіль невтомно вітає усіх гостей Каменя–Каширського на в’їзді у місто з боку Ковеля.
Вкотре щиро просимо вас, камінь-каширці, цінуйте працю своїх рідних, сусідів, знайомих, друзів. Адже це все зроблено для загалу. Багатьом із вас доводилося бувати у країнах Європи і бачити тамтешній порядок. Тож не смітімо самі і вчімо цьому своїх дітей і внуків.
Олександр ПРИЙМАК.
Джерело фото: kmk.gromada.org.ua