Незалежна громадсько-політична газета

Доцільно створити управління водного господарства у Камінь-Каширському районі

Про це йдеться у запиті депутата Волинської обласної ради Анатолія Філюка, якого депутатський корпус підтримав більшістю голосів. Тепер слово за першими особами – головами обласних ради та держадміністрації, а також керівництвом Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, котрим документ відправили для розгляду і вирішення.

Шлюз

Досвід минулих років показав, що впровадження системи ефективного управління водними ресурсами, зокрема її фінансування, вимагає об’єднання зусиль місцевого самоврядування та державних органів. Тому було б логічно створити таку службу в межах району для зручної комунікації та оперативної роботи. З огляду на ряд фактів Анатолій Філюк запропонував утворити управління водного господарства у Камінь-Каширському районі, до якого увійшли б Любешівська і Маневицька дільниці. Також у зверненні було висловлено прохання створити тимчасову комісію у складі депутатів обласної ради та представників територіальних громад для проведення моніторингу технічного стану майна, об’єктів, спецтехніки, які перебувають на балансі експлуатаційних дільниць Регіонального офісу водних ресурсів Волинської області, та запобігти ліквідації експлуатаційних дільниць і скорочення працівників відповідних структур.
До слова, нещодавно відбулася реорганізація міжрайонних управлінь водного господарства Волині. Нова структура офісу включає в себе 8 експлуатаційних дільниць, у тому числі і Камінь-Каширську, Любешівську та Маневицьку.
Іванна ВЕЛИЧКО.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *