Незалежна громадсько-політична газета

Школярів харчуватимуть за збільшеними фізіологічними нормами

Правда, лише після того, як завершиться черговий аукціон із закупівлі послуг з організації харчування дітей

5fd1d81a5aeb8

Про проведення тендеру управління соціального захисту населення Камінь-Каширської районної державної адміністрації оголосило шостого січня. Очікувана вартість послуги харчування школярів загальноосвітніх закладів укрупненого Камінь-Каширського району становить майже 119 мільйонів гривень. Але в кінцевому результаті сума може змінитися.

Нагадаємо, що 2020 року, за результатом проведення тендеру, на харчування учнів Камінь-Каширського району було виділено з державного бюджету 29 мільйонів гривень. Однак тепер зміни у адміністративному поділі та об’єднання в один укрупнений район населених пунктів Камінь-Каширщини, Любешівщини і Маневиччини вплинули і на цю статтю витрат. Вона зросла пропорційно до кількості вихованців навчальних закладів, які там розташовані, а також тому, що, порівняно з попереднім, у 2021 році процес харчування здійснюватиметься з дотриманням збільшених із 30 до 39% фізіологічних норм. Таку інформацію журналісти видання дізналися від начальника управління соціального захисту населення Камінь-Каширської райдержадміністрації Максима Демидюка.
– Сума визначена з розрахунку кількісного показника дітей, котрі з нового року здобуватимуть освіту в школах нашого району. Поки не відбудеться тендер, школярів харчуватимуть за старими нормами. Аби діти отримували його повною мірою, управління соціального захисту пролонгувало договір із компанією “Рамадас Україна”, яка надає послуги харчування. Також виділено більше трьох мільйонів гривень на забезпечення закупівлі продуктів харчування, – зазначає Максим Демидюк.
Зважаючи на непросту ситуацію, у якій опинилася країна через поширення коронавірусної інфекції, в тому числі і галузь освіти, після січневих канікул учні можливо продовжуватимуть навчатися дистанційно, як це вже було. А, отже, не зможуть скористатися передбаченим державою правом на гарячі обіди в школі. У такому разі, пояснює Максим Максимович, вони отримають грошову компенсацію. Для учнів (у розрахунку на один день) суми компенсації становлять: 360 гривень (6-10 років), 370 гривень (10-14 років), 380 гривень (14-18 років).
Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ, ЗДОРОВ'Я, Освіта

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *