Незалежна громадсько-політична газета

“Миколайчики” для захисників

1

Вміння ділитися теплом свого серця з іншими людьми – справжній дар, яким сьогодні володіє не кожен. Лише ті, що вміють відчувати любов, здатні співчувати, зуміли зберегти в душі вогник щирої доброти. Поки в Україні триває війна, в селі Седлище десятки сердець сповнені переживаннями про мужніх воїнів, які захищають нас усіх на фронтах Донбасу. Неодноразово дорослі та юні жителі населеного пункту допомагали воїнам, відправляли різноманітні смаколики, писали листи підтримки. А цьогоріч, із настанням зимової пори, небайдужі доброчинці вирішили знову подарувати їм трішки радості, святкового настрою.
Учні місцевого ліцею, а також батьки діток і вчителі зібрали гуртом 17 пакунків доброти. Останні завдяки старанням любешівських волонтерів напередодні свят були передані українським військовим, щоб і до них у холодні окопи завітав святий Миколай, запанував дух домашнього затишку, свята.
“Ми віримо, що ці передноворічні подарунки (дитячі малюнки, сувеніри, чай, кава, солодощі) допоможуть нашим захисникам відчути тепло і щирість небайдужих сердець”, – зазначили доброчинці на сайті навчального закладу.
Як повідомила на особистій сторінці у Фейсбук волонтерка Оксана Павлючик, дарунки успішно дісталися місця призначення. Зокрема, святкові “миколайчики” отримали земляки добродійників, воїни Анатолій Джуманюк, Владислав Козлович, Вадим Кузьмич, які нині виконують завдання із оборони держави на території 2

Донецької області.
“Хлопці передають вітання і слова великої вдячності за чудовий сюрприз і теплі листи з дому!!!” – залишила радісне послання пані Оксана.
Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ, БЛАГОДІЙНІСТЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *