Незалежна громадсько-політична газета

На новозбудованих автошляхах району відсутня дорожня розмітка, необлаштовані узбіччя

unnamed (93)

Дороги Камінь-Каширщини між населеними пунктами нарешті почали приводити до ладу. Стан покриття на окремих ділянках автошляхів, ясна річ, істотно покращився. Однак поряд із цим, нарікають водії, виникла проблема, що може спричинити аварію: відсутня дорожня розмітка. А це ускладнює рух, особливо вночі. Позаяк освітлення таких доріг після 23:00 у нашому районі не передбачене взагалі. Мова йде про автодорогу, що пролягає в напрямку Ковеля. Більше того, через не засипані щебенем узбіччя, у темну пору доби, зачепивши край дорожнього полотна, “можна легко злетіти з дороги прямісінько в кущі”, констатують власники авт, котрі часто курсують у згаданому напрямку.

Тим часом, як зауважили “Поліссю” у філії “Камінь-Каширський автодор”, відповідальність за якість та своєчасне надання послуг несе виконавець відповідно до законодавства. Мовляв, підприємство, що проводить роботи з будівництва шляхів має довести справу до кінця: засипати узбіччя, облаштувати з’їзди у вулиці та заїзні кишені. Наразі готується тендер на обслуговування означених доріг, повідомили у відомстві.
І на замітку! Відсутність дорожньої розмітки виключає відповідальність водія за порушення п. 11.4 ПДР — виїзд на зустрічну смугу руху через неможливість визначити кількість смуг для руху та їх межі на дорозі.
Леся МІНІБАЄВА.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *