Незалежна громадсько-політична газета

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

1405061657_Christ is Risen Easter

 

 

Пасхальне привітання Преосвященного Нафанаїла, єпископа Камінь-Каширського, вікарія Волинської єпархії

 

Христос Воскрес!

Возлюблені у Христі Воскреслому всечесні Отці, дорогі Брати та Сестри!

Нафанаїл“ Нині все сповнилося сяйвом – небо і земля, й безодня!”, – такими піднесеними словами оспівує свята Матір-Церква стан духовної радості всіх нас, кому благословив Всемилостивий Господь цього року зустрічати величну мить Воскресіння з мертвих Господа і Спаса нашого Іісуса Христа.

Промислом Божим на початку цього року Священним Синодом Української Православної Церкви мені оприділено нести послух вікарія Волинської Єпархії з титулом “Єпископ Камінь-Каширський”. Наше місто через 72 роки від того часу, коли був репресований архієпископ Камінь-Каширський Антоній (Марценко), знову піднесено да статусу кафедрального. Дякую Богу за можливість спільної молитви, яку ми разом звершили в тимчасовому Свято-Іллінському храмі перед початком Великого посту. Швидко плине час, і ось ми всі разом у духовному єднанні зустрічаємо Пасху Господню Спасительну.

У цей святковий час, дорогі Брати та Сестри, прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням! Хай Божественне світло Христової Любові, що засяяло майже 2000 років тому із Гробу Господнього, укріплює для творення добра та життя по Євангелію все наше немічне людське єство!

Слова особливої підтримки дозвольте висловити духовенству та парафіянам знищеного вогнем страшної пожежі Свято-Іллінського храму. Прошу у Воскреслого Спасителя Вам міцного терпіння та Його всесильної допомоги в якнайшвидшому початку відновлення Дому Божого. Звертаюся до всіх Вас словами святого апостола Павла: “Благаю вас, браття, остерігайтесь тих, що чинять розділення та спокуси всупереч вченню, якому ви навчилися, і ухиляйтеся від них.” (Рим.16:17)!

В наш непростий час намагаймося всі разом, як діти Божі, якщо можливо і залежить від нас, старатися перебувати в мирі з усіма людьми (Рим.12:18), і таким чином своїм особистим життям проповідувати Воскреслого Христа Життєдавця, Який звертається до всіх нас зі словами Свого Благословення: “ Мир вам!” (Ін.20:19).

Благодать Господа нашого Іісуса Христа  і любов Бога Отця, і єднання Святого Духа хай буде з усіма Вами!

Воістину Воскрес Христос!

 

 

* * *

 

Пасхальне привітання митрофорного

протоієрея Володимира Мицька, декана Камінь-Каширського району Української Православної  Церкви Київського Патріархату

 

МицькоХристос Воскрес!

У цей святковий день перемоги життя над смертю сердечно вітаю вас, дорогі браття і сестри, з Воскресінням Христовим. Поздоровляю з Пасхою Христовою.

Святий Іоан Золотоустий у своєму слові на Пасху закликає всіх людей до радості. Він говорить: «Увійдіть усі в радість Господа свого… Багаті й бідні, один з одним святкуйте! Стримані й ліниві, день вшануйте! Ті, що постилися, і ті, що не постилися, — веселіться сьогодні!» Пасхальна радість повинна наповнити всіх і все.

Як і у два минулих роки, нині ми зустрічаємо Великдень в умовах війни, розв’язаної Росією проти України. Ми не хотіли і не хочемо війни, але ворог приніс її на нашу землю для того, щоби затягнути нас у міфічний “русский мир”. Бог дарував нам свободу у незалежній державі,  правда на боці українського народу, тому не личить нам  заради того, щоб припинити війну, упокорюватися перед агресором, відмовитись від братів і сестер наших, які проживають на сході України, ув’язнених, полонених і заручників – українських військовослужбовців та цивільних громадян, що в Росії, у Криму і на Донбасі в біді, засланні, неволі та в оковах перебувають  – так само як і Христос не зійшов з хреста, хоча Його і закликали начальники та народ, лукаво обіцяючи після цього увірувати. З Божою поміччю наш народ  вийде переможцем з нинішніх випробувань. Бо на боці України є правда, а там де правда – там Бог і перемога. «У світі зазнаєте скорботи, – говорить Спаситель, – але мужайтесь: Я переміг світ» (Ін. 16:33).

Віра у воскресіння Христа вселяє в нас упевненість, що Бог завжди перемагає. Віра у воскреслого Христа дає нам надію, що й у земному житті добро перемагає зло. Весь світ був свідком, як за допомогою Божою в Україні добро і деморатія перемогли зло і насилля. Тому й у  теперішніх труднощах, стражданнях ми не повинні втрачати надію на краще. Ми віримо, що Господь і надалі буде милостивим до України і благословить український побожний народ та його владу, військовослужбовців та правоохоронців, добровольців та волонтерів і всіх, хто гідно служить українському народу, захищає нашу землю і наш край від терористичного угропування – кремлівських найманців.

Тож разом з усіма вами, поділяючи радість Великодня, спасительної Пасхи, святкуючи разом перемогу Божу над пеклом, смертю, злом і гріхом, сердечно вітаю зі Світлим Воскресінням Христовим жителів нашого міста та району, як вірних Київського Патріархату, так і братів та сестер з Московського Патріархату, і всіх християн. Нехай Господь, що воскрес із мертвих, пошле в серця наші радість, душевний мир, здоров’я, успіх у добрих ділах і добробут. Будемо ж постійно молитися, щоб Він воскресив наші душі і дарував нам любов, яка є основою земного і вічного життя.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

* * *

 

 

Шановні жителі району!

sus
IMG_2771

В оселі та душі християн поспішає одне з найбільших свят – Великдень. Незабаром у храмах пролунають дзвони, сповіщаючи про світле Христове Воскресіння. Ми вкладаємо в це особливе Торжество все багатство наших
культур і звичаїв. Воно має особливий духовний вимір та життєдайну снагу, поєднує людські серця переможною силою любові та добра.            

Нині наша країна, як ніколи, потребує спільної та щирої молитви, мудрості, Божого захисту. Адже ми живемо у доленосний час, коли народ з усією рішучістю заявив про прагнення до свободи і справедливості та утвердження в суспільстві істинних цінностей. Нам не варто впадати у відчай, а вірити, що Господь допоможе пережити ці випробування і здобути перемогу добра над злом, світла над темрявою, правди над оманою.

Це свято є слушною нагодою подарувати увагу, милосердя, турботу тим, хто має потребу в нашій підтримці.

Дорогі краяни!

У торжестві Великоднього вітання бажаємо всім миру, прихильної долі, родинного тепла, духовної благодаті та усіх гараздів.

 Нехай Пасхальна урочистість додасть нам сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання нашого району та  рідної України.

Христос Воскрес!

 

                                      З повагою

      голова районної                   голова районної                                        

              ради                           державної адміністрації                               

        Віктор СУС                          Валерій ДУНАЙЧУК

 

 

* * *

 

Дорогі камінь-каширці!

Шановні жителі міста і району!

1-сайт-1Сердечно вітаю всіх зі світлим і радісним святом Воскресіння Христового!

Великодні свята, які приходять з утвердженням справжньої квітучої весни, є символом перемоги життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом. У ці дні кожен з нас замислюється над вічними цінностями християнської моралі, оцінює чистоту своїх помислів, намагається бути милосерднішим, терплячішим, добрішим до оточуючих.

Нехай Великодня радість увійде у кожен дім, кожну родину, наповнить світлою надією наші душі і серця, буде для всіх нас джерелом добра та милосердя, надасть сил та терпіння, допоможе пройти усі випробування.

Щасливого вам довголіття, Божого благословення і душевного спасіння. Нехай благодать Божа завжди буде з нами, а воскреслий Господь збереже усіх у мирі і злагоді, в єдності і братолюбстві.

Будьмо тверді вірою і переконаннями, будьмо єдиними у любові до Творця та нашої держави України. Веселих Пасхальних свят вам і вашим родинам!

Христос воскрес!

З глибокою повагою і шаною

депутат обласної ради

Анатолій Бусько.

 

 

 

ВІТАННЯ
One comment on “Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
  1. “якому ви навчилися, і ухиляйтеся від них”: Справа не в тому чому Ми навчилися але справа в тому хто Нас навчає і чому МИ ухиляємося від цих навчань. Тому очевидно, що інколи поведінка самих тих отців які Нас навчають не йде в порівняння із тим про що Нас навчають, а отже ухилятися від цих повчань є совість кожного з Нас.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *