Незалежна громадсько-політична газета

ФАХОВА ТА МОЛОДА КОМАНДА “САМОПОМОЧІ” ЗБУДУЄ ПОТУЖНУ ГРОМАДУ!*

10

Сьогодні у нас розмова з кандидаткою на голову Камінь-Каширської ОТГ Любов’ю БАЛИЦЬКОЮ, яка веде у місцеву політику команду фахових та молодих людей, які ніколи не були у владі.

— Пані Любове, як зародилася у вас ідея балотуватися?
— Я була активною учасницею децентралізаційних процесів, активно з небайдужими жителями відстоювала центр повіту у Камені-Каширському та бачила, що насправді відбувається у нашій місцевій політиці, яка призвела до слабких економічних показників. Мені завжди не подобалося, що до влади приходили представники від олігархів, які за 20 років не змінили життя району на краще, лише знищували економічний потенціал.
Сьогодні, коли в умовах децентралізації створюється багато можливостей для розвитку громади, знову повертаються ті ж самі люди, у яких була можливість щось змінити.
Не хочеться бачити у владі тих, котрі ще вчора говорили про те, що не варто об’єднуватися з навколишніми селами, та робили все можливе, щоб децентралізація у нашому районі не відбулася. Вони намагалися чим довше залишитися при владі, а про людей ніхто не думав.

— Чому саме “Самопоміч”?
— Саме завдяки допомозі представників із “САМОПОМОЧІ” нам вдалося відвоювати повіт. Лише вони повірили нам в необхідності створення четвертого району на Волині. А завдяки створеному повіту, сьогодні, у напрямках Ковеля, Любешова, Ратне, Седлища будуються нові дороги. Наша політична сила не залежить від олігархів та інших “брендових партій”. І це нам дає незалежність у прийнятті важливих рішень. А у разі обрання представника від олігархату рішення по нашій місцевості буде приймати олігарх, а не представник, якого обере громада.

— Ви маєте команду, з якою готові боротися проти олігархів та за розвиток громади?
— Так, у нас є команда фахових, амбітних та молодих людей. Вважаю, що ми маємо обирати професіоналів своєї справи і лише за ними бачу зміни на краще. Давайте згадаємо історію нашого краю за останніх 20 років. Багато змінилося провладних партій, які здобували перемогу на виборах завдяки фінансовому та медійному ресурсу і які нічого на краще не змінили, лише знищували інфраструктуру району та все робили та роблять, щоб ми не мали повіту, щоб тут не працював Закон. На нашій землі багатіли лише “вибрані особи”, а не громада.
У нас є юристи, підприємці, ІТ-спеціалісти, медики, вчителі, працівники культури, землевпорядники, дорожники. В основному це молоді люди, які мають ідеї та натхнення змінювати громаду та які раніше не були у депутатському корпусі.

— Яка ваша мета?
— Зупинити корупційні схеми, незаконну вирубку лісів, не допустити незаконного видобутку бурштину, провести інвентаризацію земель, створити зони відпочинку для дітей та дорослих, розробити стратегію розвитку “Камінь-Каширська ОТГ—2030”, на базі Камінь-Каширського ВУЖКГ створити дорожній відділ тощо.

— Як Ви ставитеся до того, що один з Ваших опонентів запропонував провести виборчі дебати?
— Насправді ідея проведення виборчих дебатів належить мені. Ще 5 жовтня я направила відкритого листа до керівництва телеканалу UA: ВОЛИНЬ, як незалежного суспільного мовника, з проханням організувати та провести передвиборчі дебати серед кандидатів на посаду Камінь-Каширського міського голови та опублікувала його у соціальних мережах.
Позиція проведення та організації дебатів одним з кандидатів та ще й у будинку культури в умовах епідемії, вважаю, є неправильною та суперечить чинному законодавству.
З метою забезпечення рівності та незалежності дебати, вважаю, мають бути проведені незалежним телеканалом.

Іван СЕРГІЙЧУК.

 

Вибори
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *