Незалежна громадсько-політична газета

Камінь-каширські скороходи – найкращі

1У серці Волині 5 вересня відбулися п’ятнадцяті міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка». Основна боротьба за перемогу серед чоловіків розгорнулася між камінь-каширцями Віктором Шуміком та Іваном Банзеруком, які були лідерами на всій дистанції.
Перемогу отримав уродженець села Ворокомле Віктор Шумік, який подолав 10 кілометрів з результатом 39.35,41 хвилин. До олімпійського нормативу легкоатлету не вистачило буквально півхвилини, але якби олімпіада пройшла у цьому році, Віктор міг би відібратися по світовому рейтингу. Молодик сподівається, що зможе досягнути поставленої цілі і скласти норматив на осінніх змаганнях в Івано-Франківську. Попри це, скороход задоволений результатом.
– Тренер дав настанову вийти з 40 хвилин, тож мені це вдалося. Я навіть розраховував, що пройду повільніше. Це мій кращий особистий результат на 10 кілометрів (минулого року подолав цю дистанцію за 40 хвилин і 30 секунд). Водночас, це ще й мій кращий результат сезону, – коментує Віктор. – Перші 3 кілометри починав зі швидкістю 4,03 хвилини на кілометр. Аби адаптуватися, переконатися, що організм готовий до прискорення. Спочатку ми з Іваном ішли разом, а після 5 кілометра я зрозумів, що можу пришвидшитися і переключився на швидкість 4 хвилини, тоді почав іти по 3,55, а на останньому кілометрі прискорився до 3,50. Фактично, у мене вища швидкість, а в Івана – краща витривалість.
Воєгощанин Іван Банзерук, який спеціалізується зі спортивної ходьби на 50 кілометрів, прийшов другим. Легкоатлет подолав дистанцію за 40.33,04 хвилин. Це буквально 200-250 метрів різниці. Нагадаємо, що у 2019-му на “Луцькій десятці” Віктор також виборов золото, а Іван – срібло.
Іванна ВЕЛИЧКО.

 

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

НОВИНИ, Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *