Незалежна громадсько-політична газета

У Видерті своя аптека

IMG_20160411_105625Нещодавно в урочистій обстановці у Видерті, в одному з найбільших за чисельністю жителів сіл району, вперше відкрито аптеку. Вона розташована у центрі села, в будівлі сільради. У закладі створені необхідні умови для роботи персоналу і обслуговування клієнтів, проведено сучасний ремонт.

Відкриття аптеки стало можливим завдяки сприянню місцевої влади, яка виділила на правах оренди приміщення. А належить аптека приватному підприємцю Аліні Бойко. Відтак, власницю, працівників аптеки, усіх присутніх привітав з важливою подією у житті села голова Видертської сільської ради Михайло Євчук, зазначивши, що місцева влада і надалі дбатиме про добробут людей, адже медустанову відкрили передусім для задоволення їх потреб. Відтепер жителі Видерти та навколишніх населених пунктів зможуть купувати потрібні медикаменти за доступними цінами, не добираючись у райцентр, що особливо зручно людям пенсійного віку. Тож не випадково  першим відвідувачем закладу став місцевий житель, пенсіонер Василь Наумик (на фото).

IMG_20160411_095318— Приємно, що і в нашому селі нарешті з’явилася своя аптека, – сказав дідусь. – Адже багато людей, особливо похилого віку, не мають можливості щоразу, за потреби, їхати по найнеобхідніші медичні препарати до Каменя-Каширського. А тепер, як говориться, усе під рукою.

Олесь Федорович.

IMG_20160411_113126

 

НОВИНИ, ЗДОРОВ'Я

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *