Незалежна громадсько-політична газета

Маму загиблого захисника України нарешті почули

Цепух

Яму біля кладовища у селі Видерта, де похований учасник АТО Сергій Цепух, засипали і встановили флагшток.

Довгий час на зауваження жінки щодо того, що місце останнього спочинку Героїв повинно демонструвати повагу та шану до них, а не ганьбити ямами зі сміттям, залишалося поза увагою. Сільська рада не бралася щось робити, відкладаючи це до більш зручних часів. Однак, коли матір звернулася зі своїм болем до першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Михаліка та питання завдяки “Поліссю” набуло розголосу, проблему нарешті вирішили.

Для завезення ями біля кладовища райдержадміністрація виділила дизпаливо, а сільський голова Михайло Євчук організував техніку. Отже, яму нарешті завезли землею.
Разом з тим на могилі загиблого Сергія Цепуха замайорів державний прапор України, за цілісність якої він поклав життя. Зробили та встановили флагшток працівники Камінь-Каширської філії ПрАТ “Волиньобленерго”. За це мама Галина Іванівна висловлює їм вдячність. Окрему подяку вона адресує керівникові філії підприємства Андрію Герасимчуку:
— Саме завдяки тому, що він перейнявся моїм болем, на могилі мого синочка тепер є флагшток. Тепер буде здалеку видно, що тут похований герой. Хочу побажати Андрієві В’ячеславовичу мирного неба над головою, рідної землі під ногами і щоб біда завжди обходила його та його родину стороною. Ось така людина, як він, має бути біля штурвалу України, тоді буде мир і злагода та повага до чоловіків, синів і дочок, які захищають та загинули за неньку Україну.
Вдячна Галина Цепух також Олександрові Михаліку, який підтримав у питанні ліквідації ями-смітника.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

     Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонений!

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *