Незалежна громадсько-політична газета

Об’єднаймося заради спільного майбутнього!

ОТГ

ЗВЕРНЕННЯ
до керівництва і жителів
Броницької сільської ради

Шановні жителі Броницької сільської ради!
Давайте переступимо особисті упередження і зробимо крок, від якого виграють усі: утворимо спільну ОТГ. Для цього необхідно виконати лише кілька умов: аби густота населення становила половину від передбаченої планом кількості, не змінювати назви ОТГ і її центру. Тож закликаємо вас зробити це разом! Ми і так багато часу витратили на спроби домовитися, суперечки, очікування змін, а зараз ризикуємо втратити право на самостійність і залишитися ні з чим. Об‘єднання громад неминуче, але сподівані шанси увійти до складу Камінь-Каширської ОТГ зведені до нуля. У будь-якому разі міська ОТГ буде спроможною у варіанті, передбаченому перспективним планом, тож питання приєднання до неї наших сіл зараз взагалі не розглядається. Якщо не об’єднаємося добровільно — нашими сільськими радами підсилять Гуто-Боровенську ОТГ, як це передбачають останні пропозиції регіональної робочої групи при ОДА (щодо створення у районі 3-х ОТГ). Якими незручностями це загрожує — відомо кожному з нас.
Але не все втрачено. Якщо до лютого наступного року ми встигнемо провести передбачені законом процедури об’єднання, то протягом 5 років будемо отримувати субвенцію з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ. Ми збережемо за собою це право і надалі, однак для примусово об’єднаних ця можливість буде недосяжною. Крім того, у розпорядженні нашої ОТГ буде базова дотація з державного бюджету, освітня та медична субвенції, податки та збори. Адміністративні та інші послуги будемо надавати самостійно і на своїй території. Тільки уявіть, чого ми зможемо досягнути з такими надходженнями, якщо могли забезпечити себе за рахунок місцевого бюджету раніше. Тим більше, що наші села — густо заселені, мають на своїй території потужні земельні та лісові ресурси.
Чому ж ми повинні іти в прийми і бути безправними, якщо можемо стати на ноги самотужки?! Це наш останній шанс і кращого годі чекати. Пнівне і Брониця — громада, яка має потенціал, але рахунок зведений на дні. Об’єднаймося заради спільного майбутнього!
Громада Пнівненської сільської ради.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *