Незалежна громадсько-політична газета

Школу в Стобихівці нарешті почнуть будувати

b2ap3_large_business-3167295_1280У Мінрегіоні погодили 7 нових інвестпроектів, що реалізовуватимуть у Волинській області за кошти Державного фонду регіонального розвитку. До переліку включено також «Нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Стобихівка Камінь-Каширського району Волинської області. І черга». Так, 25 червня замовник та фірма-виконавець ТОВ «Навітехсервіс» підписали договір підряду. 

У документі зазначено, що договірна вартість на виконання підрядних робіт включно з поставкою обладнання становить 94 мільйони 977 тисяч 75 гривень з ПДВ і складена в поточних цінах станом на 12 лютого 2019 року. Наприклад, витрати на матеріальні ресурси, за планом, становлять 53 мільйони 334 тисячі 957 гривень, а вартість експлуатації будівельних машин і механізмів оцінюють у 907 тисяч 774 гривні. Загалом, ціна є динамічною і визначається на основі проектно-кошторисної документації. Окрім того, вона може корегуватись у разі зміни національних стандартів України з ціноутворення в будівництві, а за взаємної згоди сторін – може бути зменшена.
За умови повного фінансування та оплати роботи мають завершитися не пізніше 31 грудня 2020 року, а гарантійний термін експлуатації об’єкта становить 10 років від дня офіційної його здачі (підписання відповідного акту). Відповідно до календарного графіка виконання робіт по об’єкту, у липні ц.р. повинне розпочатися встановлення будівельних конструкцій, яке триватиме до кінця року і продовжиться в березні-травні наступного року. А вже в жовтні-листопаді будуть проводити оздоблювальні роботи, які продовжаться у червні 2020 року. Основні роботи виконуватимуться у наступному році (проведення інженерно-технічних мереж, засобів зв’язку, монтаж технологічного обладнання, пусконалагоджувальні роботи тощо).
Іванна ШЕМЕТЮК.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *