Незалежна громадсько-політична газета

Призначили стипендії міської ради

Щороку депутати Камінь-Каширської міської ради призначають грошові винагороди для найуспішніших учнів навчальних закладів міста. Цьогоріч за поданням колегії відділу освіти, молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації стипендію міської ради присвоїли двом учням НВК №2.
Таким чином наступного 2019/2020 навчального року їх отримуватимуть Артем Дейнека — учень 10 класу та Катерина Василенко — учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» №2.

дейнека
Ці діти мають суттєві успіхи у навчанні. За свої старання та цілеспрямованість, організованість та працелюбність вони і отримали відзнаки. Адже, наприклад, Артем у цьому навчальному році став переможцем трьох обласних учнівських олімпіад: математика, фізика – другі місця, математична олімпіада імені М.Кравчука – ІІІ місце. Окрім того він був учасником команди-переможниці обласного турніру юних біологів (III загальнокомандне місце).

катя
Катя ж перемогла у двох обласних учнівських олімпіадах: російська мова і література та правознавство – треті місця. Вона була учасницею обласних турнірів юних журналістів та юних правознавців. У них в індивідуальному заліку дівчина посіла перші місця. Відтак команда, що брала участь в обласному турнірі юних журналістів, здобула І загальнокомандне місце. А команда юних правознавців на турнірі посіла ІІ загальнокомандне місце. Згодом із Всеукраїнських турнірів команди привезли з правознавства – III загальнокомандне місце, журналістики – II загальнокомандне місце.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *