Незалежна громадсько-політична газета

У Воєгощі відзначили свято села

Багатоликим цвітом століттями квітне життя у Воєгощі. Його жителі славляться своїми добрими справами і вирізняються серед громад району особливою організованістю та бажанням працювати на благо рідного села і України. У них попереду ще багато успішних проектів, але в останні весняні дні селяни зійшлися дружньою сім’єю на славне свято села та згадали про гарні справи, вшанували свою малу батьківщину, її жителів.

воєгоща

У Воєгощі проживають працьовиті, добрі, відкриті душею та багаті історією люди. Тому у День села, звичайно ж, — мова передусім про тих, ким пишаються і ставлять у приклад.

І першими згадали добрим словом на святі старожилів: Ганну Олександрівну Сидорчук, Марію Іонівну Колеснік, Єву Яківну Приймак, Теклю Ананіївну Банзерук, Ольгу Онуфріївну Ковальчук, Івана Сергійовича Банька, Марію Степанівну Лащук. А також найстаріші подружні пари: Омеляна Андрійовича та Ганну Павлівну Лащуків, Кіндрата Климовича та Марію Якимівну Гапонюків. Віншували і наймолодше подружжя Якима Якимовича та Інни Миколаївни Ковальчуків, які з’єднали свої серця та долі лише за кілька днів до цього.

Взагалі воєгощанці особливе значення надають сімейним цінностям і ставлять у приклад тих, хто вміє їх берегти. Тож на святі не оминули увагою сім’ї, які щедро дарували тепло, добро батьківського серця своїм дітям. Терпіння і наснаги, здоров’я, подяки від дітей та поваги від людей зичили батькам та матерям багатодітних сімей. До речі, від початку цього року у сільську родину прибавилося аж 5 маленьких воєгощанців: Аліна Колодій, Аня Банзерук, Анна Гапонюк, Емілія Мамадалієва, Матвій Ковальчук. У дітях селяни бачать своє славне продовження, на їх покладають надії і вірять, що кожен з них може порадувати своїми досягненнями. Як от, наприклад, приємно радують новими спортивними звершеннями вихідці із Воєгоща славні молоді спортсмени Іван Банзерук та Дмитро Собчук. У складі збірної України вони виграли командний залік Кубка Європи зі спортивної ходьби на 50 кілометрів. Ці змагання відбулися напередодні Дня села у Литовському місті Алітус.

воєгоща1

А на день села у Воєгощі змагалися місцеві аматори спорту, запалюючи серця односельчан. Поряд з цим насичена концертна програма, дитячі розваги з аніматорами та смачний куліш, що організували керівництво сільської ради спільно з працівниками місцевого будинку культури, бібліотеки, школи, дитсадка, ще на один рік засіють добром та радістю душі воєгощан.

Позаду у села — 517 років (перша писемна згадка про Воєгоща у давньому акті архіву князів Сангушків датується 1502 роком), а попереду – хочеться вірити, великі перспективи та успішний розвиток. Тож дерзайте, воєгощанці!

Тетяна ПРИХОДЬКО.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *