Незалежна громадсько-політична газета

Керівникам — недовіру! Створення ОТГ — під контроль громад!

puzzleСьогодні у Камінь-Каширському районі склався найкритичніший стан у порівнянні з іншими районами Волині по формуванню ОТГ (об’єднання територіальних громад). І подібного ніде немає, коли керівники міста і району відмовляються або затягують створення цих структур. 

Сьогодні у Камінь-Каширському районі склався найкритичніший стан у порівнянні з іншими районами Волині по формуванню ОТГ (об’єднання територіальних громад). І подібного ніде немає, коли керівники міста і району відмовляються або затягують створення цих структур.
Є найбільш доцільним закінчення добровільного формування ОТГ до 1 серпня ц.р., бо не виключається подальше формування ОТГ вже в примусовому порядку, але без нарахування впродовж п’яти років інфраструктурних субвенцій. Щорічні втрати від цього можуть становити сотні мільйонів гривень, які практично паралізують нормальну діяльність громад, а саме головне, що центром повіту (об’єднання районів) на Поліссі найбільш імовірно стане Любешів, де найкращі показники по формуванню ОТГ, що є однією з основних вимог у цьому процесі.
Враховуючи те, що подальші переговори з керівництвом міста і району вже не мають сенсу, а ситуація лише погіршується, хочу ще раз звернутись з пропозицією провести 26 травня о 13 годині на головній площі міста спільне багатолюдне Віче за участю жителів міста і району, де просити депутатів виявити недовіру головам міської і районної рад Василю Бондару і Віктору Сусу. Це є єдиний шлях покращення ситуації, створивши силами депутатів і голів сільських рад під жорстким контролем громад всі ОТГ до 1 серпня, що також дасть можливість формування повіту з центром у Камені-Каширському, і це реально.
Шановні жителі міста і району! Не дайте себе обманути, заговорити! Об’єднайтесь перед великою загрозою – і все у Вас вийде. Тоді і з’явиться надія на краще життя Ваших дітей і онуків, а найголовніше – не буде перед ними соромно. Я впевнений у Вашій перемозі.
З повагою народний депутат України VI скликання, син чудового поліського краю Микола ПОТАПЧУК.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *