Незалежна громадсько-політична газета

З кожним роком дороги в районі все гірші

дорога карасин..

«Хто і коли буде ремонтувати дороги в районі!» — б’ють на сполох жителі Камінь-Каширщини. Адже, в який бік не поїдь, скрізь асфальтовані шляхи перетворилися на суцільну смугу перешкод з глибокими ямами, білощебеневі схожі на  пральні дошки. На окремих дорогах утворилися нездоланні для легкових автівок вирви.

Втім, як би журналісти красномовно не намагалися описати жалюгідний стан покриття наших доріг, від того нічого не змінюється. Района влада запевняє, що щороку вона інспектує, фіксує та повідомляє у відповідні служби про те, які дороги та де саме слід ремонтувати. Але ж від того ям на дорозі не меншає. Для цього передусім потрібні кошти, а також відповідальні, чесні, професійні виконавці.
По суті, джерело фінансування ремонту автошляхів залежить від того, в чиєму управлінні вони перебувають. Зауважимо, на території району є дороги державного значення, в т. ч.: регіональні – 16,4 кілометра, територіальні – 86 кілометрів; дороги місцевого значення, в т. ч.: обласні – 82,4 кілометра, районні – 168 кілометрів; комунальні дороги – 652,8 кілометра. Дороги державного значення перебувають на балансі Служби автомобільних доріг та обслуговуються ДП «Волинський облавтодор». Фінансування ремонтних робіт проводиться за рахунок коштів державного бюджету, розпорядником яких є служба автомобільних доріг. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Фінансування комунальних доріг, балансоутримувачами яких виступають органи місцевого самоврядування, здійснюється за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.
Сьогодні достеменно можна сказати одне: будуть кошти — буде ремонт доріг, їх грейдерування.
— Обласна рада проголосувала за те, щоб 638 мільйонів гривень, які передбачалися на ремонт доріг, перекинути на обласний департамент. Тож тепер, щоб їх використати на дороги, потрібне рішення сесії обласної ради. А як збирається сесія облради, всі знають, — говорить голова РДА Валерій Дунайчук.
Принаймні на час підготовки цієї публікації ще на багатьох дорогах району не розпочиналися ремонтні роботи. За кошти місцевого перевізника Ростислава Кота прогрейдерували дорогу на Черче. Наприкінці березня грейдер автодору працював на дорозі до Личин, а також у напрямку Михнівка—Добре, Хотешів—Котуш. Залишалися не обслуженими білощебеневі шляхи Піщане—Верхи—Великий Обзир, Полиці—Оленине, Запруддя—Карасин. До речі, фото останньої дороги, яка є у найгіршому стані, нещодавно активно обговорювали у мережі Фейсбук. На телеканалі «Аверс» також аналізували, чому вона у вкрай поганому стані.
— На ремонт цього шляху протягом трьох років витрачено 735 тисяч гривень. Це в тому числі державних та зібраних людьми. Бо місцеві жителі вже неодноразово складалися на ремонт зазначеної дороги. Але через те, що шляхом часто їздять великогабаритні вантажні автомобілі, він постійно руйнується. Так само через перенавантаження руйнується і дорога Камінь-Каширський—Седлище, — зауважує голова райдержадміністрації.
Дійсно, щоб висловити свою думку про дороги до Пнівне, водії вже слів літературних не знаходять. Минулого року місцеві жителі навіть мали намір перекривати її, щоб відповідні служби відреагували. І шлях намагалися трохи підлатати, та це мало що дало. Яка перспектива цього року — автодор мовчить.
Поряд з цим у районній адміністрації пояснюють, що відповідно до розподілу субвенції на дороги комунальної власності у 2019 році до обласного Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у Камінь-Каширському районі за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам пропонується включити 6,5 км доріг комунальної власності загальною вартістю 8 млн. 77,6 тис.грн. Це зокрема клаптики доріг в Осівцях, Гуті-Боровенській, Житнівці, Камені-Каширському. З місцевих бюджетів у 2019 році планується освоїти 4 млн. 598,8 тис. грн. на поточні роботи та 3 млн. 241,8 тис. грн. на капітальні роботи. На послуги з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення — 3,6 млн. грн., на експлуатаційне утримання – 2,4 млн. грн. Крім того, 16 млн. грн. коштів державного бюджету планується спрямувати на дорогу місцевого значення (поточний середній ремонт) Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська (ділянка Камінь-Каширський-Полиці).

P.S. На момент виходу даної публікації стало відомо, що камінь-каширські автодорівці вже запустили в дію асфальтовий завод та ремонтують дорожнє покриття. Розпочали із напрямку на Грудки. Залатають асфальт на дорозі із Грудок на Освіці, а також на Раків Ліс. За словами керівника Камінь-Каширської дільниці філії “Старовижівський автодор” ДП «Волинський облавтодор» Василя Остапука, щодень вони укладають по 15,6 тонн асфальту і вже використали його понад 80 тонн. А розпочали з цього напрямку тому, що дорога на Седлище ще волога. А у сторону Ковеля ще тримається ОМС (ОМС – органо-мінеральна суміш, якою можна ліквідовувати ямковість на автошляхах у пору низьких температур), якою латали ями у лютому.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *