Незалежна громадсько-політична газета

Новини району

d5a80794

За харчування дітей у ДНЗ платять батьки

У поточному році, як і в попередні, батькам знову доведеться платити за харчування своїх дітей, які відвідують дошкільні навчалні заклади. Як і раніше, сума місячної плати залежить від вікової категорії малюків. Ця норма затверджена рішенням районної ради, ухваленим депутатами на сесії, що відбулася 27 лютого ц.р. Так, харчування дитини до 3-річного віку вартуватиме 17 грн у день (приблизно 370 грн у місяць), а старших 3 років — 20 грн у день (орієнтовно 440 грн у місяць).
Від плати за харчування у ДНЗ звілнені діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти загиблих учасників АТО; діти, батьки яких беруть участь у бойових діях в зоні ООС на Донбасі.
Ці норми введені в дію з 1 січня ц.р.
Петро ТРОФИМЧУК.

 

Затримали вантажівку з лісом

27 лютого по обіді близько 16:00 працівники державної лісової охорони Великообзирського лісництва ДП «Камінь-Каширське ЛГ» під час рейду виявили автомобіль, шо виїжджав із ділянки.
Про факт одразу повідомили групу оперативного реагування підприємства. Затримати вантажівку вдалося у лісовому масиві поблизу села Верхи. Виявилося, що стежили за автомобілем недаремно – він був завантажений сосновою деревиною.
Двоє чоловіків, місцеві жителі, зазначили, що самовільну порубку не вчиняли, взяли готову продукцію з ділянки.
На місце за викликом прибула група правоохоронців. Деревину разом із автомобілем (до речі, з іноземною реєстрацією) вилучили, доставили на штрафмайданчик відділу поліції. Тривають слідчі дії.
Підготував Олександр ПРИЙМАК.

 

Народилося більше, ніж померло

Камінь-Каширський район за підсумками минулого року є одним із небагатьох у Волинській області, де смертність перевищила народжуваність.
Загалом за рік, що минув, кількість жителів області зменшилася на 3127 осіб — як за рахунок природного скорочення, так і міграційного.
Смертність домінує над народжуваністю у Луцьку(-60), Ковелі(-47), Нововолинську(-300), Володимирі-Волинському(-165) та в усіх районах за винятком нашого, Ківерцівського і Луцького. Зокрема, згідно з актовими записами, на Камінь-Каширщині за минулий рік народилося на 28 жителів більше, ніж померло.
Олесь Федорович.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *