Незалежна громадсько-політична газета

Бобкат продуктивніший в стократ, аніж двірник із мітлою і лопатою

53090643_246073209669603_6780314821217746944_n

Комунальники чепурять місто після зими. Вже провели обрізку дерев на центральних вулицях. Тепер метуть дороги. При чому не вручну, а механізовано.
Камінь-Каширське ВУЖКГ найняло спеціальну техніку, яка підмітає асфальтовані проїжджі частини.

— Піщаної суміші, якою посипали шлях, щоб не було слизько, назбиралася по краях дороги в Камені-Каширському дуже багато. Адже, зокрема, цієї зими ми висипали загалом на вулиці міста приблизно 60 уралів суміші піску й солі. У суху пору вона підніматиметься пилом, яким дихатимуть люди. Тому цей пісок слід прибрати. Але, щоб двірникам не доводилося все мести мітлами та збирати лопатами, ми вирішили найняти спецавтомобіль, — розповідає керівник комунгоспу Ігор Каденчук.
Замовили таку техніку у приватного підприємця з Володимира-Волинського. Бобкат, який належить фірмі «Укрполмет», спочатку збирає спеціальним ковшом пісок вздовж проїжджих частин, а потім підмітає. Такі автомобілі постійно прибирають у містах, комунальні господарства яких «озброєні» ними. Влітку цей транспорт ще й проводить вологе прибирання, щоб люди не дихали пилом.
Отож працює «автопідміталка» на вулицях Каменя-Каширського з вівторка. За годину цей міні-навантажувач очищає приблизно один кілометр дороги. За його роботу заплатять в розрахунку майже 700 гривень за годину. Оплатить роботу володимирської спецтехніки Камінь-Каширська міська рада.
Тетяна ПРИХОДЬКО, фото автора.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *