Незалежна громадсько-політична газета

Через грип в окремих школах району вимушені канікули

3e899b17d4ac3f02f3a770026bf743dc

Навчання тимчасово припинялося у ЗОШ сіл Осівці, Личини, Великий Обзир. Сьогодні останній день карантину у школах сіл Піщане та Верхи. А у деяких навчальних закладах він щойно починається.

В окремих населених пунктах Камінь-Каширщини захворюваність на ГРВІ та грип фіксують вище рівня епідемічного порогу. Кількість хворих суттєво зросла, зокрема, за останній тиждень.
Тож у зв’язку з ускладненням епідситуації з ГРВІ та грипу в деяких навчально-виховних закладах, де відсутні через хворобу понад 20% учнів, лікарі-епідеміологи рекомендували тимчасово призупинити навчання.
Таким чином, за інформацією відділу освіти РДА, у районі вже побували на карантині учні загальноосвітніх шкіл сіл Осівці, Личини та Великий Обзир (з 23 січня по 29 та з 24 січня по 30). Сьогодні останній день вимушених канікул у школярів ЗОШ сіл Піщане та Верхи. На початку цього тижня призупинене навчання у Нуйнівській школі.
У відділі освіти повідомляють, що моніторять ситуацію із захворюваністю на грип щодня. Адже загалом серед тих, хто занедужав, школярі складають 61%.
До речі, кількість хворих ГРВІ та грипом зросла не лише у Камінь-Каширському районі. За даними Волинського обласного лабораторного центру в області зареєстровані локальні перевищення епідемічних порогів: в м. Нововолинську (на 18,6%) та Рожищенському (на 35,7%), Турійському (на 17,7%), Шацькому (на 15%), Камінь-Каширському та Любомльському районах (на 9%).

Тетяна ПРИХОДЬКО.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *