Незалежна громадсько-політична газета

Фестиваль зібрав майстрів баскетболу

50422499_652969581807571_7534538845358915584_oСправжнє свято рожевої кулі відбулося в Камені-Каширському. На запрошення МЦ ФЗН “Спорт для всіх” на фестиваль з баскетболу прибуло шість команд міста та району. Популярність цього виду спорту підтверджена високим рівнем майстерності гравців усіх команд, адже багато учасників фестивалю захищають сьогодні на професійному паркеті честь волинських ВУЗів, студентами яких вони є.
Приємно було спостерігати, як молодість, озброєна майстерністю, перемагала досвід. Відтак перемогу святкувала молода команда “КРОССОВЕР”. Неочікувано другими стали баскетболісти команди “КОЛЬЦО” (від місцевої назви житлового масиву міста). Третя сходинка — за бойовою дружиною “ДРІМ-ТІМ”. Четверту сходинку посіли ветерани й першопрохідці новітнього баскетболу — команда “ЮНІСТЬ”. П’яте місце — за нещодавнім переможцем районних шкільних змагань — командою “СОШИЧНЕ”. І гордо замкнула турнірну таблицю срібний призер спартакіади серед закладів професійно-технічної освіти Волині команда Камінь-Каширського ВПУ.
Всі колективи отримали грамоти за відповідно зайняті місця. Командам-призерам було вручено кубки і баскетбольні м’ячі, а гравці команд-лідерів отримали особисті медалі та дипломи. Кращі гравці у кожній з команд відзначені іменними статуетками і грамотами. Всі призи і нагороди були вручені переможцям фестивалю організатором змагань – Камінь-Каширським МЦФЗН “Спорт для всіх”.