Незалежна громадсько-політична газета

Легковажність стала причиною ДТП, внаслідок якої дівчині зламано ногу

Окремі вчинки нашої молоді важко осягнути розумом. Таких прикладів можна навести безліч. Ось один із них. 

Минулоріч однієї липневої ночі, близько опівночі, в одному із сіл району здибалися два приятелі. Один з них мав мотоцикл. Щоправда, технічно несправний через відсутність гальм. Однак попри це власник мотоцикла надав транспортний засіб у користування неповнолітньому юнакові, який до того ж перебував у стані алкогольного сп’яніння та не мав права керування у зв’язку із відсутністю посвідчення водія відповідної категорії.
Як ви гадаєте, шановні читачі, чим закінчуються такі “геройські” походеньки? Правильно, бідою. Не вдалося її уникнути і цього разу. Згаданий неповнолітній, керуючи даним мотоциклом, допустив наїзд на дівчину, внаслідок чого останній зламано ногу.
Таким чином, за результатами проведення досудового розслідування кримінальні провадження щодо обох юнаків скеровано до суду (щодо першого, який надав мотоцикла, – за ст.287 КК України, а щодо неповнолітнього водія – за ч.1 ст.286 КК України) з клопотаннями про звільнення від кримінальної відповідальності у звязку із їх примиренням з потерпілою.
Обидва юнаки в ході слідства вину в інкримінованих їм злочинах визнали повністю та у повній мірі відшкодували потерпілій завдані збитки.
Не зайвим буде наголосити на непоправності в результаті ДТП наслідків, зокрема смерті та заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, випадки яких останнім часом значно почастішали. Страждають як самі водії, так і випадкові пішоходи. Адже п’яний водій за кермом, несправний транспортний засіб — це фактори підвищеної небезпеки.
В. Антонюк, начальник
Камінь-Каширського відділу місцевої прокуратури.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *