Незалежна громадсько-політична газета

Живлення електроенергією ряду сіл забезпечуватиме інноваційне обладнання

6У Камінь-Каширській філії ПрАТ “Волиньобленерго” у рамках капітального ремонту повітряних ліній, що працюють від Сошичненської підстанції, впровадили нову технологію, яка дозволяє суттєво зменшити тривалість аварійних відключень. А саме — вакуумний реклоузер. Таке сучасне устаткування дає можливість оперативно виявляти пошкоджені ділянки розподільчих мереж та автоматично відновлювати живлення на непошкоджених електролініях. Апарат інтелектуальний, тож він у багатьох випадках здатен працювати без втручання людини. 

9Реклоузер встановили на лінії, що забезпечує електропостачанням села Сошичне, Запруддя, Карасин, Радошинка, Стобихівка та Карпилівка.
Як зазначив директор Камінь-Каширської філії ПрАТ “Волиньобленерго” Андрій Герасимчук, наявність цього обладнання має ряд беззаперечних переваг. Їх у першу чергу матимуть змогу оцінити самі споживачі електричної енергії як в питанні покращення рівнів напруги, так і в частині скорочення вимушених перерв у електропостачанні внаслідок аварійних вимкнень.
Варто відмітити, що наш район став другим в області, де встановлено це обладнання. Дещо раніше вакуумний реклоузер почали експлуатувати у Володимир-Волинській філії.
Олесь Федорович.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *