Незалежна громадсько-політична газета

Спорт об’єднує родини

image1 (4)Добре відомо, що спорт – це не тільки гарний спосіб вдосконалити власні фізичні якості, але і з користю провести час, особливо, коли мова йде про родинне дозвілля. Нещодавно напередодні канікул у стінах загальноосвітньої школи села Підцир’я відбулося веселе ігрове свято “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.

Учасниками змагань стала п’ятірка сімейних команд місцевих жителів. Батьки та дітки підійшли до підготовки дуже відповідально і проявили неабияку креативність. Чого варті назви їхніх команд: “Друзі спорту”, “Сімейка”, “Блискавка”, “Комета”, “Форсаж”. А належало їм пройти цього дня непрості завдання. Організатори постаралися на славу і підготували для спортсменів чотири цікавих естафети, котрі мали на меті перевірити здатність учасників працювати в команді, а також фізичні вміння кожного із них.

Перед початком свята загал привітав директор ЗОШ Федір Іванович Мельницький. Він побажав успіхів любителям спорту, зауваживши, що здоровий спосіб життя – основа благополуччя кожної родини.

Змагалися родини під веселу музику, з великим азартом і захопленням. У проміжках між естафетами учні других і шостих класів навчального закладу виконали для присутніх композиції “Моя сім’я”, “Ми любимо вас”, “Щаслива сім’я”, що також додали сил та енергії учасникам змагань.

І ось нарешті фінал, якого чекали всі. За хвилину лунають імена переможців – найспортивнішої родини. За результатами вдалого проходження всіх випробувань переможцем визнано сім’ю Козіків – Віктор Петрович, Олена Володимирівна та їх син Назар. Друге місце у змаганнях виборола сім’я Должків, а третє – Дмитруків. Окрім цього, сім’я Козіків отримала можливість взяти участь у районних змаганнях “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.

Приємним підсумком заходу було нагородження переможців і учасників змагань.

Зазначимо, що ідея проведення сімейної спартакіади та її організація належить вчителю початкових класів Марії Миколаївні Островчук і вчителю фізкультури Олександру Леонтійовичу Кадірі, котрих підтримав директор Камінь–Каширського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Сергій Іванович Панасюк.

Н.М. Вахарик,

заступник директора з виховної роботи ЗОШ села Підцир’я.

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *