Незалежна громадсько-політична газета

Новини району

Відзначили старанного енергетика

Оператора електронно-обчислювальних та обчислювальних машин виробничо-технічного відділу Камінь-Каширської філії ПАТ “Волиньобленерго” Володимира Леонця нагородили почесною грамотою Волинської обласної ради.
Таким чином відзначили сумлінну працю чоловіка на професійній ниві, значний особистий внесок у розвиток електроенергетичної галузі України і високу професійну майстерність.
Олександр ПРИЙМАК.

 

Сільради отримали підтримку із районного бюджету

На останній сесії районної ради депутати ділили кошти від перевиконання бюджету. Окрім того, що левова частка доходів була спрямована на структурні підрозділи райдержадміністрації та районну раду, фінансову підтримку надали і окремим сільським радам.
Так, депутати вирішили виділити сільським бюджетам через субвенцію 145 тисяч гривень загалом. Отримали їх п’ять сільських рад. Зокрема, на утримання апаратів Качинської, Личинівської та Мельнико-Мостищенської сільських рад спрямували 130 тисяч гривень (30, 20 та 80 тисяч відповідно). Гуто-Боровенській сільській раді виділили 10 тисяч гривень на утримання місцевої пожежної охорони. Ще 5 тисяч гривень викроїли Тоболівській сільраді для придбання плити у місцевий дошкільний навчальний заклад.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

 

Петарди — не найкраща забавка

Працівники служби порятунку, волонтери радять на новорічні свята утриматись від використання гучної піротехніки. Не лише тому, що більшість петард та феєрверків, що продаються у нашому місті часто з-під поли, є потенційно небезпечними. А й тому, що ці гучні забавки негативно позначаються на психічному здоров’ї учасників АТО, які пережили обстріли з важкої артилерії.
За словами провідного фахівця районного відділу ДСНС в області майора Віталія Мартинюка, працівники служби надзвичайних ситуацій спільно з працівниками Камінь-Каширського відділу поліції постійно проводять рейди місцями реалізації такої продукції з метою виявлення не сертифікованої піротехніки. Більшість жителів району не вітають вільного продажу петард. Як і те, що з ними бавляться діти. До речі, на ринках піротехніку взагалі реалізувати заборонено.
Олесь ФЕДОРОВИЧ.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *