Незалежна громадсько-політична газета

А в гаманці — фальшиві гроші!

142674Купюру номіналом у 500 гривень із явними ознаками підробки у своєму гаманці нещодавно виявила одна із жительок села Нуйно, коли хотіла щось купити на ринку в Камені-Каширському. Підробку помітила уважна продавчиня. Грошова банкнота не мала жодних водяних знаків і захисної смуги. Хоча загалом на вигляд вона була такою, як і справжні гривні цього номіналу.

Як підробка могла опинитися у цієї пані, вона не знає. Адже зберігала її разом із рештою грошей. До відділу поліції жінка не стала звертатись, а розповіла про це журналісту нашого видання, щоб застерегти інших. Та й чи доречно це у таких випадках? Відповідь на це запитання ми спробували з’ясувати, звернувшись до начальника сектору моніторингу Камінь-Каширського відділу поліції, старшого лейтенанта поліції Валентини Коширець. За її словами, у цьому випадку панікувати не варто, але у поліцію все-таки краще прийти і дати пояснення, щоб можна було з’ясувати, яким чином фальшива банкнота могла потрапити в обіг.
— У даному випадку ця жінка скоріше потерпіла, — каже Валентина Коширець, — Проте, у жодному разі не варто намагатися збути купюри з найменшими ознаками підробки, бо в такому випадку людині може загрожувати кримінальна відповідальність.
Тому, розплачуючись у магазині чи на ринку, або просто розмінюючи комусь гроші, будьте уважними, аби не стати жертвою махінаторів. Адже торік у Володимирі-Волинському був випадок, що фальшиві 500 гривень місцевому мешканцю випадково видали навіть в касі банку.
Олесь Федорович.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *