Незалежна громадсько-політична газета

Виставка наповнена новорічно-різдвяним духом

SAMSUNG CAMERA PICTURESУ Камінь-Каширському будинку дитячої та юнацької творчості відкрилась тематична виставка “Святвечір”, на якій представлено 72 експонати, виготовлені руками вихованців закладів освіти району.

Натхненні новорічно-різдвяним духом, юні автори створили композиції на святкову художню естетику у дні, коли неможливо і не варто жити іншими справами, окрім святкових. Із неабияким натхненням учні працювали над кожною роботою, кожним мистецьким твором. І не тільки тому, що новорічно-різдвяні свята — найулюбленіші для дітвори. А й тому, що кожна мистецька подія — це ще й своєрідний іспит на майстерність.
А наповнення виставки дійсно вражає. Тут можна оглянути композиції із соломи, тканини, паперу тощо. Є і досить оригінальні речі, такі як ляльки-мотанки на вертепівську тематику, сакрально-фольклорний живопис. Усі ці дитячі твори об’єднує зимова тематика, здебільшого саме святкова, щоб оглядачі виставки могли проникнутися наближенням Нового року та Різдва.
Усі експонати гідно оцінюватиме журі, а кращі з них будуть представлені на обласному конкурсі. Завітати на виставку декоративно-ужиткового мистецтва “Святвечір” можуть всі бажаючі до 13 січня 2019 року.
Олесь Федорович.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *