Незалежна громадсько-політична газета

Виставка наповнена новорічно-різдвяним духом

SAMSUNG CAMERA PICTURESУ Камінь-Каширському будинку дитячої та юнацької творчості відкрилась тематична виставка “Святвечір”, на якій представлено 72 експонати, виготовлені руками вихованців закладів освіти району.

Натхненні новорічно-різдвяним духом, юні автори створили композиції на святкову художню естетику у дні, коли неможливо і не варто жити іншими справами, окрім святкових. Із неабияким натхненням учні працювали над кожною роботою, кожним мистецьким твором. І не тільки тому, що новорічно-різдвяні свята — найулюбленіші для дітвори. А й тому, що кожна мистецька подія — це ще й своєрідний іспит на майстерність.
А наповнення виставки дійсно вражає. Тут можна оглянути композиції із соломи, тканини, паперу тощо. Є і досить оригінальні речі, такі як ляльки-мотанки на вертепівську тематику, сакрально-фольклорний живопис. Усі ці дитячі твори об’єднує зимова тематика, здебільшого саме святкова, щоб оглядачі виставки могли проникнутися наближенням Нового року та Різдва.
Усі експонати гідно оцінюватиме журі, а кращі з них будуть представлені на обласному конкурсі. Завітати на виставку декоративно-ужиткового мистецтва “Святвечір” можуть всі бажаючі до 13 січня 2019 року.
Олесь Федорович.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *