Незалежна громадсько-політична газета

Депутати райради незгодні з рішенням Кабміну

Народні обранці Камінь-Каширської районної ради звернулися до Президента України з вимогою негайно скасувати рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Відповідне звернення було обговорене та підтримане на останній сесії самоврядного органу.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Уряду від 19 жовтня 2018 року, яке було ухвалене на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України, з 1 листопада 2018 року ціна на газ для населення становить 8550 грн за тисячу кубометрів, або на 23,5 відсотка більше, ніж до цього.
Тож депутати районної ради наголосили на тому, що таке підвищення цін автоматично призведе до подорожчання продуктів харчування та життя українців вцілому.
«Ми, депутати Камінь-Каширської районної ради, вважаємо рішення Уряду про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів, та є порушенням їх конституційних прав на достойний рівень життя. Переконані, що боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці. Наголошуємо, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у тому числі й енергетичну», — зазначили у зверненні депутати Камінь-Каширської районної ради.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *