Незалежна громадсько-політична газета

Матч переграти!

Так постановив Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу Волині, розглянувши апеляцію ФК НУЗА на дії КДК Федерації футболу району та  арбітра Олександра Савчука, який судив матч між НУЗою і видричівським “Олімпом” в рамках третього туру футбольної першості. 

Уважні читачі, футбольні вболівальники, без сумніву, пам’ятають, яким скандалом закінчився недограний матч третього туру першості району з футболу між командами НУЗА (Нуйно, Залісся) і “Олімп” з Видричів. Нагадаємо, на 82-ій хвилині поєдинку, коли НУЗА у меншості вигравала у свого суперника з рахунком 6:1, головний арбітр Олександр Зрум зупинив гру, а контрольно-дисциплінарний комітет (орган, що створений для розгляду скарг, заяв, прийняття рішень у конфліктних ситуаціях чемпіонату району з футболу) на підставі протоколу останнього ухвалив зарахувати НУЗІ технічну поразку з разунком 0:3. НУЗУ і її вболівальників обурила така надмірність і вони подали апеляцію до КДК Федерації футболу Волині. Розлогий матеріал про це під заголовком “У спорті теж немає правди?” ми друкували у “Поліссі” від 7 червня ц.р.
На розгляд скарги НУЗИ до Каменя-Каширського приїздила група футбольних фахівців із Луцька. Вони зібрали усіх представників конфлікту, вислухали кожну із сторін, взяли пояснення. Після тривалого детального вивчення справи Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу Волині нарешті виніс вердикт на апеляцію ФК “НУЗА”. У документі від 23 серпня ц.р., зокрема, йдеться:
“1. Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Камінь-Каширського району з розгляду незавершеної гри третього туру 20.05.2018 року між командами НУЗА — “Олімп” скасувати.
2. Керівництву з проведення змагань організувати перегравання матчу третього туру між командами НУЗА — “Олімп” на нейтральному полі та провести гру до матчів двох останніх турів першості Камінь-Каширського району з футболу у 2018 році.
3. Зобов’язати ФК НУЗА провести три наступні домашні матчі на стадіоні іншого населеного пункту.
4. Відсторонити футболіста команди НУЗА Романа Савчука від участі у першості Камінь-Каширського району з футболу на сім матчів та зобов’язати його сплатити організаторам змагань до завершення першості обов’язковий грошовий внесок у розмірі 800 гривень у відповідності до підпункту а) пункту 6 додатку 3 Дисциплінарних правил ФФВ.
5. Відсторонити футболіста команди НУЗА Анатолія Савчука від участі у першості Камінь-Каширського району з футболу на три матчі та зобов’язати його сплатити організаторам змагань до завершення першості обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 гривень у відповідності до підпункту б) пункту 3 додатку 3 Дисциплінарних правил ФФВ”.
Петро ТРОФИМЧУК.

Please enter banners and links.

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *