Незалежна громадсько-політична газета

Турне із Каменя-Каширського у Мілан

сМешканець міста Борис Данилюк (на фото справа) став переможцем акції, яку уродженці району, а нині мешканці Італії Віталій Карпік та Володимир Яцук започаткували, щоб заохотити найрезультативнішого молодого гравця цьогорічного чемпіонату району з футболу. 

— Нещодавно я побував у рідному місті, — розповідає Віталій Карпік. — Щоб не ламати голову, як визначити переможця, звернувся у відділ молоді та спорту райдержадміністрації.
Голова районної ради ВФСТ “Колос” Роман Бобко, який є головним суддею районних змагань, порадив узяти з собою у турне Європою мешканця Каменя-Каширського Бориса Данилюка. Він мене запевнив, що ця молода людина, яка грає за збірну села Раків Ліс, є активним, результативним і перспективним гравцем. Він забиває за сезон незліченну кількість голів. Хлопець уже побував у мене вдома в Італії. Я організував йому екскурсії на найбільший стадіон в Мілані “Сансіро”, на пляж біля моря, у басейн, показав місто. Крім того, він побачив принади Венеції, багатьох красивих міст Польщі, Чехії, Словаччини. Переконаний, йому дуже сподобалося, — говорить організатор акції.
У захваті від подорожі і сам Борис Данилюк.
— Я навіть і не сподівався, що буде так цікаво, — розповідає він. — Усі витрати за поїздку (подорож, харчування, екскурсії) Віталій Карпік взяв на себе. Я дуже вдячний за такий подарунок.
Віталій Карпік зазначив, що у нього ще багато подібних благодійних планів, які він незабаром планує реалізувати під своєю торговою маркою “MILANO ORO”.
Олесь Федорович.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *