Незалежна громадсько-політична газета

Сусід-егоїст дбає лише про себе

сЖиття у багатоквартирному житловому будинку характерне і особливе тим, що тут кожен співмешканець щоденно у певній мірі залежний від свого сусіда. Тобто, перш ніж щось зробити у спільному дворі, треба дослухатися до думки всіх, чи буде це корисно і зручно іншим, чи не створюватиме незручностей тощо.
Схоже, що наш сусід Микола Васильович Коваль є абсолютним егоїстом, йому начхати на те, що своїми діями завдає клопотів і створює проблеми сусідам. Ось приклад. Захотілося чоловікові посадити у дворі деревце грецького горіха. Посадив. Та не де інде, а поруч з каналізаційною ямою. З роками воно розрослося і сьогодні спецтранспорт комунальників не має змоги під’їхати, аби викачати вигрібну яму. Мало одного горіха, так Микола Васильович посадив іще одного. Ми зібралися зрізати це дерево. На це пан Коваль пригрозив: “Тільки спробуйте!”
Шукали ми поради і в юристів. Нам вони роз’яснили, що пан Коваль не мав жодного права садити дерево поруч з комунальними комунікаціями. Це дозволено робити на відстані не ближче 6 метрів.
А ось інший приклад егоїзму сусіда. Захотілося йому винограду — посадив. А коли він підріс, то направив лозу плестися на електропроводи, що натягнуті до господарських будівель. А дроти ж можуть у будь-яку мить обірватися і наробити біди. Проте Микола Коваль цього і слухати не хоче. Бо вважає, що в будинку він головний хазяїн, а отже робить те, що заманеться.
Можливо, хоч громадський осуд вплине на чоловіка і він нарешті збагне, що треба поважати і думку громади, дбати не лише про свої інтереси, а й думати, чи цим самим не створюєш незручностей іншим.
І.Г.Камлай, В.С.Комар, П.С.Пугач, Л.Ющик, О.С.Данилевич, С.Ф.Цвих,
м.Камінь-Каширський, вул. Ковельська, 61.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *