Незалежна громадсько-політична газета

Підтримуємо традиційні сімейні цінності

сДоки гей-спільнота втретє готується до проведення у Києві так званого свого маршу рівності, аби в такий спосіб заявити про права сексуальних меншин України, минулого понеділка у Камені-Каширському, в центрі древнього Полісся, відбулася велелюдна хода на підтримку традиційних сімейних цінностей. Організаторами заходу виступила міська церква ЄХБ “Христа Спасителя”.
Набожні віряни у вишитому одязі урочисто пройшлися від площі Культури до міського парку, де відбувся Фестиваль сім’ї з конкурсами та іграми. Вони скандували патріотичні гасла. Для прикладу: “Міцна сім’я — сильна Україна!”.
На початку колони йшла гарна пара молодят — жених із молодою, яка була одягнута у весільну сукню.
У марші взяв участь і міський голова Василь Бондар з головою Хотешівської сільради Володимиром Маковецьким. До речі, на одній із останніх сесій Камінь-Каширська міська рада ухвалила звернення до Президента України, Уряду, депутатських комітетів Верховної Ради щодо захисту традиційних інституцій сім’ї в Україні.
За словами міського депутата Ростислава Кота, ми не повинні допустити, щоб всі ті збочення, які культивуються у країнах Євросоюзу, укорінилися в нашому суспільстві. Українська влада повинна змінити свою гендерну політику і не допустити особливо серед молоді пропаганди ідей секс-меншин.
“Традиційна сім’я — це жінка і чоловік, лише вони разом спроможні дати країні майбутнє — дітей. Те, що сповідують своєю поведінкою різного роду сексуальні меншини — лесбійки, геї, бісексуали та транс-люди — ні до чого доброго нашу країну не приведе,” — підкреслив обранець громади.
Олесь Федорович.

с4

сс

ссс

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *