Незалежна громадсько-політична газета

Від щирого серця творімо добро

сУкраїнський народ — невтомний трудар. Працею своєю землю прикрашає, урожай багатий збирає. Здавна повелося в Україні, що, впоравшись з польовими роботами, їхали люди на ярмарок, везли те, що виростили, самі приготували. Ось і в нашій школі відбувся осінній благодійний ярмарок добра, милосердя, доброчинності, присвячений Міжнародному дню миру. Добро творити може кожен. Але, щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому. Участь у ярмаркуванні взяли не лише учні, а й їхні батьки, вчителі школи, односельчани. Тут можна було придбати різну домашню випічку, овочі, ягоди, фрукти, бутерброди, піццу, кімнатні рослини, гарячі напої (чай, кава), різні поробки учнів 7 класу з сюрпризами, виграшні лотереї.

“Купці” та “продавці” створили атмосферу справжнього ярмаркового дійства. Лунали гамір та весела українська музика, які додавали святковості. Коли прийшов час закриття ярмарку, школярі-продавці з допомогою класних керівників підбили підсумки своєї праці — у благодійний кошик зробили свій внесок у сумі 1332 гривні. Ці кошти були переказані на лікування бійця АТО з Волині Станіслава Михайловича Антропова (мужній захисник України потребує допомоги, усі небайдужі можуть внести і свою частку на картковий рахунок 5168757308326737 у ПриватБанку на ім’я Станіслава Антропова).
Учні школи закликають не бути байдужими до долі нашої Батьківщини і її захисників. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для усіх українців час. І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде краплиною великого добра, що стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.
Олена КОНДРАТОВИЧ, педагог-організатор ЗОШ І-ІІ ступенів села Соснівка.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *