Незалежна громадсько-політична газета

Незабутнє знайомство з Німеччиною

Минулого місяця семеро діток із Камінь-Каширщини відпочивали у Німеччині. Хлопчики та дівчатка із Нуйно, Качина, Раків-Лісу та Каменя-Каширського протягом  одного тижня відвідали чимало цікавих місць.

 Німеччина 2017 067

Організувала цю поїздку для них Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України (керівник Валентина Пришко) на запрошення Німецького Червоного Хреста м. Бад Нойєнар-Арвайлер. Разом із камінь-каширцями на оздоровленні побували і маневиччани та любешівці. Це передусім ті, що мають статус сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей. До речі, таку співпрацю волиняни підтримують із округом Арвайлер уже 11 років.

А побували цього разу подорожуючі у декількох куточках цієї країни. Як розповіла голова районної організації товариство Червоного Хреста України Наталія Шевчик. Вони мали змогу насолодитися відпочинком у Центрі Лаахерзеехауз в Марія-Лаахер на озері Лаахер. Відвідали музей «В країні вулканів», де спостерігали за виверженням вулканів за допомогою мультимедійного обладнання.

Крім того відвідали унікальну лаву-підвал у вигляді системи тунелей та шахт 30 метрів під містом Мендіг, де в сердньовіччя добували сірий базальт. Діти змогли також покупатися у відкритих та закритих басейнах аквапарку Дайхвелле у місті Нойвід. Їздили на екскурсію у місто Кобленец, де річка Мозель впадає в Рейн, та добиралися на фунікулері до фортеці.

Одним словом, кожен день перебування у Німеччині був насиченим та цікавим по-своєму. Назавжди залишиться в пам’яті малечі поїздка на гоночну трасу Нюрбургрінг, побудовану 90 років тому – місце, де проводяться основні автомобільні змагання у наш час. Побували камінь-каширські діти у складі волинської групи на екскурсії до туфових каменів та розломів у супроводі скелелазів. Також мали зустріч зі спонсорами, представниками молодіжного Червоного Хреста міста Вайберн.

Тиждень, насичений позитивними емоціями, пролетів на одному диханні. У знак подяки за чудовий прийом німецькі колеги мали змогу насолодитися концертом, під час якого кожен з відпочиваючих у національному одязі висловив слова подяки.

Тетяна ФЕДЧИК.

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *